Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyvet vennétek egy...

Milyen könyvet vennétek egy 16 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Semmilyet. Minek még? Rohadt drágák, és jó, ha egyszer érdkes, neki, mert alig néhány lap. Teljesen felesleges.
2011. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
keménylapos,állatokat bemutatót.
2011. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kemény lapos, leporelló könyveket használjuk már egy éves korunktól. Jók az állatosak, a mondókásak ( a lányom imádja őket!)de összefüggő meséket még nem érdemes, ahhoz nincs türelmük és nem is nagyon érdekli őket. Bár ettől szeretik nézegetni, a lányom gyakran leül a könyveivel és mesél magának. (21 hós)

A polc.hu-n nagyon jó árban vannak ilyen gyerekkönyvek.

2011. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves elős, az én fiam 10 hónapos kora óta lapozgatja a könyveket, az egyetlen dolgo ami leköti, semmilyen játékkal nem foglalkozik, de ha könyv van nála, képes fél órát egy helyben ülni és lapozgatni, mivel sokat olvastam neki kis korától, 1 évesen az össze állat hangját utánozta, most még már a bonyolultabb álaltokat is "felmondja". Hogy a kérdésre is válaszoljak, mi nagyon szeretjük a keményebb lapos állatos könyvet, ha meséset akarsz, akkor olyat, amiben 1 oldalon max 2,3 mondat van, addig köti le, és lapozni kell. nekem van egy régi teszvesz városos könyvem, az is tetszik neki.
2011. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

én nem veszek könyvet hanem könyvtárba járok,így pár hónaponként "új" könyve van és ingyen van


egyébként tényleg rohadt drágák

2011. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keménykötésűt, és olyat, amiben nagy, színes és egyszerűen megjegyezhető képek vannak.
2011. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az 1. hozzászólóval én sem értek egyet!


Nálunk pl. nagy sikert arat Marék Veronika Boribon-sorozata. A lányom imádja!!!

[link]

De bármilyen könyvet szívesen nézeget.

2011. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 19 hónapos és nagyon szereti a leporelló könyveket, ezek a fajták vannak neki:


[link]


Illetve a Trixi könyvek még a nagy kedvencei, főleg amiben mondókák, dalok vannak.

2011. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom, az előző linkem nem jó, hát itt egy új:


[link]

2011. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!