Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem neki mentem! Mit...

Majdnem neki mentem! Mit kellett volna csinálnom? Ilyen anyának gyerek?

Figyelt kérdés
Tegnap sétáltam kisfiammal s 5-10 m-re észre vettem egy anyukát aki egy 4 év körüli kislánynak magyarázott,de olyan közel hajolt hozzá hogy szerintem bandzsitva látta a kislány az anyukáját!És az csak mondta és mondta!Egyszer csak lefejelte a kislányt!Közelebb értünk akkor már a vérnyomásom az eget verte és akkor hallom mit mond neki!"jol jegyezd meg azzal a hülye fejjeddel hogy nem 4 hanem 5 éves vagy érted,olyan hülye vagy mint az apád!és megint lefejelte!A kislány már csak hüppögött a sirástól!Szívesen lefejeltem volna az anyukát!ti mit tettek volna?egy jol szituált de annál mocskosabb száju anyuka volt!
2010. júl. 20. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Sziasztok. Én is láttam nemrég hasonlót, a közelemben egy anyuka megütötte többször is a kislányát, szegény meg csak még jobban ordított. A többedik ütésnél Én is azon voltam, hogy odamegyek, és rászólok, de akkor belegondoltam, hogy van ehhez egyáltalán jogom? Mármint, hogy direktbe odaszóljak egy ilyennek. Szóval, nem mertem odamenni, de ha legközelebb ilyet látok, fel fogom venni a telefonommal, ahogy egy válaszoló is írta, és elküldöm a megfelelő helyre, vagy megmutatom a megfelelő helyen. Ha ilyesmivel berohannék a gyámügyre, tennének valamit egyáltalán? Annyira szívszorító volt, hogy a kislány csak keservesen sírt, és szerintem nem azért, mert annyira fájt volna az ütés, mert nem durván ütlegelte az anyja, hanem csak odacsapott többször a fejére hátulról, hanem inkább azért lehetett ilyen keserves szegényke, mert anyuci ahelyett, hogy vigasztalta és ölelte volna, csak ütötte tovább.
2010. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon nehéz helyzet szerintem nem szándékosan teszi hanem a pillanat heve egyszerűen elkapja az embert a düh és nem tud gondolkodni.Velem is előfordult párszor hogy kiabáltam vele vagy megráztam mint a rongyot amit utána megbántam és nagyon rosszul éreztem magam tőle és nem tudtam miért tettem.Hála égnek én orvoshoz fordultam mert féltem attól hogy egyszer kárt okozok neki és hihetetlen hogy a doki szerint nagyon sok anyuka van így de sokan nem kérnek segítséget.Ez a deprsszió egyik tünete amit jól lehet kezelni és kell is.Tudom rossz anya vagyok de gyógyulok és jó akarok lenni.
2010. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyet látnék az utcán,nekem elborulna az agyam és biztos megcibálnám a az anyát........
2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

háát nemtudom. minden éremnek két oldala van.


lehet sokan nem fogtok velem egyet érteni de leiroma véleményem


a kérdésben szereplő fejelős anyuka - igen, nem szép dolog és az ilyen láttán nekem is kinyilik a bicska a zsebemben. de én sem tettem volna semmit- mint ahogy sokan mások sem. csak néztem volna rosszalloan.

a napokban volt h egy anyuka beszélgetett. a kisfia meg ugy ond csellengett. amit szem előtt volt anuykának azt mondom okés a dolog. de a kisfiu elment ugy h anyuka nem láthatta mi van vele. mindez egy forgalmas utcán volt, bárki elvihette volna. - nos én nemcsak a szülöi brutalitást hanem a szülöi nemtörödömséget is büntetném.


de az érem másik oldala amit az angliában élő anyukak is irt. Miért nem nevelheti meg a szülö a gyereket? miért lehessen a gyereknek mindet? miért csak a gyerekeket védi a törvény? a szülöket miért nem? milyen jogon rugdoshat meg köphet le egy gyerek egy szülöt??????? na ezek is mélyésgesen felháboritanak.


és mindezek után el kell mondanom nektek. nállunk is két gyerek van , 13éves és 2éves. mindkettő tisztelettudo, és nem kapott egyik sem soha egy pofont sem. lehet ők ilyen temperamentumuak, de büszke vagyok rájuk nagyon. és utban a harmadik. remélem ő is ilyen lesz mint a két nagyobb.

ezzel azt akartam irni h lehet gyereket nevelni ütés nélkül is igen. de ahoz kell h olyan temperamentuma legyen a gyereknek is.


na eztán jöhetnek a felháborodások. :)

2010. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

Off: én az ilyen kérdésektől kapok agybajt, hogy Ilyen anyának gyerek?, és társai. Könyörgöm, a gyerek nem a tulajdonunk, nem azért kapjuk, mert sorban álltunk, vagy megfeleltünk egy listányi elvárásnak.

Nyilván nekem is összeszorul a gyomrom attól, ahogy az az anyuka viselkedett, viszont az előttem szóló soraival teljesen egyet értek, bár nekem csak 2 gyerekem van. De szerencsésnek mondom magam, mert mindkettő nyugodt természet, tény, hogy nálunk senki sem egy idegbajos.

2010. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%
Azt senki ne felejtse el, hogy SOHA nem a gyerek kéri, hogy megszülessen, nincs senkinek joga bántalmazni a gyermekét!!! Mi vagyunk értük, és az az önzetlen szeretet, amit kapunk tőlük egy ajándék. Kérdem én, mi lesz abból a kislányból, aki ezt látja az anyjától? Az ilyen ember nem ember, nem szülőnek való, még a legnagyobb idegbaj közepette sem vetemednék rá, hogy megfejeljem a gyerekemet.
2010. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt most nem is az a kérdés, hogy ki mit tesz a saját gyerekével. Hanem az, hogy beleszólhatunk-e egy vadidegen dolgába. Hiába szeretnénk, de lássuk be, nekünk sem tetszene, ha bármi miatt valaki szólna. A szomszédomban is lakott egy három gyerekes család. Az anyuka állat módjára üvöltött egész nap a legnagyobbal, aki akkor még másfél-két éves volt. Szóltunk mi a férjének, a nagyszülőknek, a jegyzőnek, a védőnőnek, hogy mi megy egész nap. Semmi nem történt!!! Még mi voltunk a hülyék. Egyik előző válaszoló
2010. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!