Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mecsek babateát hogyan adtátok...

Mecsek babateát hogyan adtátok a picinek?

Figyelt kérdés

1 liter víz/filter. Akkor lesz 1 liter teám. Ezt meddig lehet hűtőben tárolni?

Ha kiöntök 50 milit cumiba, akkor egész nap lehet a cumisüvegben, vagy minden iváskor frisset főzzek? Mindig éhes marad a baba, de tápszerből nem akarom túl etetni. Ne folyjunk bele a szoptatásba, 2 hónapja nyüstölöm a cicim , hogy beinduljon a tej, de csak napi 1 etetést tesz ki. Szóval éhes marad, de ha jól lakik, akkor vissza bukja, mert mohó. Ezért szeretnék neki egy két korty teát adni, mert az szomj oltó és telíti is picit. Hozzá teszem, 90-et kellene ennie, de 130 150-et eszik, szóval nyugi, nem éheztetem. Szóval eső sorban annak a válasza érdekel,aki használta a teát. Köszönöm!


2019. dec. 19. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináld meg a napi adag teát,hűtőben semmi baja nem lesz.

Annyit tegyél a cumisüvegbe,amennyit egyszerre megiszik. Ha marad belőle,öntsd ki. Én forró vízbe állítottam a cumisüvegbe öntött újabb adag teát,míg pici volt a babám.

Most már 8 hónapos. Mikróban melegítem.

Minden nap friss teát készítettem/készítek.

2019. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom hogy egy teafiltert 260 milis cumisuvegbe aztatom. En babam par ora alatt megissza de mikor masnapra maradt es nem volt hutobe akkor kiontottem.
2019. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!