Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves babátokkal miket és...

Egy éves babátokkal miket és mennyit játszotok?

Figyelt kérdés
Már nagyon önálló az enyém olyan téren h eljátszik egyedül.Így azon kapom magam h neki állok olyan dolgoknak is aminek korábban nem mert inkább vele foglalkoztam. Most is ott van velem mindig,'segít'abban amit csinálok,de nem szórakoztatom egész nap,sőt egyre kevesebbet. És habár éneklek,mondókázok,olvasok neki,nem beszélek szó szerint egész nap. Olyan is van h ő is csendben elbabrál én is,és percekig csend van. Legózni szoktunk együtt, zongorázni,fa készségfejlesztőket pakolászunk,bábozok neki, tornyot építünk, fogócskázunk, labdázunk,táncolunk,de nem minden nap mindent,és persze nem órákig. Most hagyja h mást csináljak. (Főzés,takarítás,sminkelés,rendrakás) azelőtt szigorúan csak ha aludt. Most ha látja h mást csinálok vagy jön és csatlakozik vagy talál magának más elfoglaltságot. Ma nem volt kedve velem a fürdőben szépítkezni,elment játszott a babával,tolta a járássegítőt. Egyszer csak jött,hogy vegyem fel akkor persze felveszem és abbahagyom. De úgy érzem most keveset foglalkozok vele. Vagy jó ez így?

2019. dec. 20. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen rendben van. Enyém 13.5 hónapos. Ugyanígy elvan mint a tiéd. Én ezt már nagyon vártam, mert ő nem volt egyszerű eset az elején. Nem kell egésznap szórakoztatni őket. Élvezd, hogy egy kis levegőhöz juthatsz.
2019. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen jól csinálod. Bízz magatokban! :)
2019. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked! :)
2019. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs így. Pakolnak mindenhonnan, veszelyt keresik, borítanak fel minden széket, rántják le a térítőket. Szóval örülj neki.
2019. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!