Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiú vagy kislány?

Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

Termeszetesen mindegy hogy fiú vagy lány lesz a baba neme, a lényeg hogy egészséges legyen 😊

Kíváncsi vagyok, hogy kinek válltak be és milyen jósló babonák a pici nemével kapcsolatban?

Tapasztalat? Cáfolás? 🙈



2019. dec. 20. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Követem
2019. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóslás anyóstól: semmi bajom nem volt, nem hánytam: akkor lány lesz (tényleg az, bár szerintem semmi köze hozzá)


miután kiderült hogy lány, mindenki azt mondta, hogy látszik a pocakomon, mert hogy a lányokkal szélesedik az ember, a fiúkkal meg inkább előre áll.

gondolom ennek sincs semmi köze hozzá :D

2019. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
29 hetes voltam, amikor egy szupermarketben vettem egy rózsaszín mintás bodycsomagot a babának. A pénztáros rám nézett és megkérdezte, hogy ugye nem az én babámnak veszem? Mondom dehogynem. De miért veszek a kisfiúnak rózsaszínt? Tessékparancsolnikérem, a 18. hét óta tudjuk, hogy lány lesz. Nem, ő mindig meg tudja mondani az anyuka hízásából és a has formájából, és negyven éve soha nem tévedett, higgyem el hogy nekem fiam lesz, vigyem is gyorsan vissza a rózsaszín ruhákat. Annyira felidegesített, hogy átcuccoltam egy másik kasszához és legközelebb már a lányommal mentem be a boltba, direkt megkerestem a nénit, a gyerek még talpig rózsaszínben :D
2019. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

35 hétig hánytam, mind2 terhességgel kerek pocak - - - >biztos, hogy lányod lesz mindenki is szerint.

2 fiam van. Ami rám bejött a savanyú savanyúval

2019. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hánytam, szép volt az arcom -> tuti fiú, mindenki mondta

Nem habzott a szódabikarbóna, kerek pocakom volt -> lány, az is lett

2019. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt semmi tünetem, többnyire a rántott húst kívántam és se hegyesnek, se szélesnek nem mondtam volna a hasamat, tök kerek volt. 4 lányom van. 😊
2019. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hánytam soha, de sokáig voltam rosszul, az első trimeszterben végig hányingerem volt és fáradt voltam, a paradicsomos dolgokat kívántam, mindenki azt mondta, hogy lány lesz, a sokáig tartó rosszullét és a paradicsom miatt. Első gyerek, prena tesztet csináltattam csak a biztonság kedvéért, ahol egyértelműen kiderült, hogy fiú, de ők ilyet nem halottak, ilyen nincs, hogy egy vérvételből megállapítsák a gyerek nemét...
2019. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezekből jósolni én meg is kértem mindenkit, hogy ne is idegesítsen vele. Anyám pl. a születéséig nem volt hajlandó elhinni hogy lány lesz mert nem olyan volt a pocakom, nem hánytam, és nem olyan kaját kívántam. És amikor nagy hajjal született csodálkozott hogy de hiszen én nem kukoricahajat hanem tököt fogtam amikor terhes voltam... Szóval maradjunk annyiban hogy hülyeség ezzel foglalkozni.
2019. dec. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az álmok jöttek be! Ha fiút vártam álmomban, lány lett és fordítva.. 😊
2019. dec. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem konkrét jóslás vált be,hanem a kínai naptár. A 14.héten mentem az orvosomhoz,előtte reggel néztem meg ezt a naptárt. Beigazolódott,kisfiú😊

De utólag mondom,h rám tipikusan jellemző volt,h nem voltam rosszul,előre csúcsosodott a hasam,máshová szinte nem is híztam. Ja,és jobban szőrösödtem a terhesség alatt. Úgy értem,h normál esetben,amikor leborotválom a lábam,akkor elég lassan nő vissza,de míg várandós voltam,szinte 2-max 3 naponta újra borotválkoznom kellett.

Azt is mondják,h a lanyok elveszik az anyuka szépségét...,nos alapesetben elég problémás a bőröm. A terhesség alatt semmi bajom nem volt ezzel,szinte egy mitesszer sem jött rám. Viszont összességében én a kínai naptárban hittem leginkább.

2019. dec. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!