Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy emiatt nem...

Lehetséges, hogy emiatt nem alszik és nyűgös a baba?

Figyelt kérdés
6 hetes lesz. Tegnap rokonjárás volt nálunk reggeltől estig. Nem vették ki a kiságyból amikor aludt, csak amikor felébredt enni, és akkor babusgatták ölben. Nagy volt körülötte a sürgés-forgás. Utána meg egész éjjel sírt, és most is non stop. Próbálom tartani a frontot, kipróbáltam már mindent ami be szokott válni de már nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy felzaklatta a tegnapi nap. Szerintetek köze van hozzá?
2019. dec. 23. 08:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem este hányt is, ami eddig csak egyer fordult elő.
2019. dec. 23. 08:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Hàt nem hiszem, non stop sírás és hányás nem gazán lehet attól, hogy tegnap volt pár vendég.
2019. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem gondolnám, hogy a vendégek miatt van a dolog. Persze megérzik a változást, de ahhoz azért ő még túl pici hogy néhány vendégtől ennyire kiakadjon.

Hordozókendőt próbáltad,

2019. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem. De semmilyen pózban nem érzi jól magát.
2019. dec. 23. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Talan fáj a hasa? Mit jelent hogy hányt? Visszabukott egy nagyobb adagot? Az nem számít hányasnak, enyém r nfeuerrsej csinálja, nem zár olyan jól még a gyomra de ez nem hányás és nem kell vele úgymond foglalkozni.

Ezt próbáltad? [link]

Amúgy babusgasd sokat, sajnos előfordul, ráadásul pont hát hetesen van egy növekedesi ugrás, ami miatt nyugtalan lehet ennek is utána tudsz nézni

Sok erőt!

2019. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. dec. 23. 10:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon megviselte a kislanyunkat a rokonlátogatás anno, Ő is hányt amikor nagyon izgatott volt vagy ha stresszes volt neki valami, vagy ha egyszerűen sok volt neki. Nem volt hozzászokva a sok emberhez addig. Szerintem simán lehet emiatt nyugtalan...
2019. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a növekedési ugrás, azért bukhatott is mert hirtelen túlette magát. A rokonok max a túlingerlésben játszhattak szerepet.

Vedd gyakoribbra az étkezéseket, hogy egyszerre ne egyen annxit szerintem.

2019. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!