Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hozzam elobbre az esti...

Hogyan hozzam elobbre az esti alvast? Miert hajnalban alszik el?

Figyelt kérdés
Kislanyom 9 hetes. 9-10 kozott eszik (tapszeres) utana lerakom aludni a babakocsiban mert csak abban hajlando aludni. Huzogatjuk a kocsit kb masfel orat es h be is aludt akkor is hirtelen felebred. Ez 11 es ejfel kozott van. Utana eszik 60 milit aztan megy vissza a babakocsiba de hajnali 2ig huzogatni kell kulonben megebred. Ha elaludt akkor reggel 9ig alszik kb.

2019. dec. 30. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne huzogasd. A gyerek ahhoz szokik, amihez szoktatod. Te alakítottad ki ezt az esti rutint, te tudsz újat is kialakítani. Pár nap alatt beleszokik.
2019. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hozzászoktattad a húzogatáshoz a babakocsiban. Meg kell tanulnia kocsi nélkül is elaludni, különben iskolás koráig húzogathatod kocsiban... Tologatás helyett inkább fáraszd le tornáztatással, foglalkozz vele elalvás előtt.
2019. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért teszed vissza a kocsiba?

A babakocsi nem erre való. Az a szöveg,hogy nem hajlandó...hülyeség.

2019. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jol megszivatjatok magatokat....
2019. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most még könnyű atszokni olyan altatasra ami ennél jobb nektek. Meg nagyon kicsi. De magadat szivatod ha igy hagyjatok. Nem sok hasznos tippet kaptam anno mindenki mindenbe beledumalt de a ne ringatassal altass egy kimindottan jo tanács volt. Ez is egy formája
2019. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kesoi ealvashoz nem en szoktattam. Ujszulott kora ota nem aludt el 11nel elobb de most az uj szokasa az hogy meg egyszer megebred. Tudom hogy a babakocsi nem jo de eddig minden este orditott hajnalig, mindegy volt hogy kezben volt e vagy sem. Ha beraktuk a kocsiba akkor aludt el de csak huzogatva. Akkor mit tegyek? Nem fogom sirni hagyni. 7 6 hetes koraig leraktam magam melle a babaobolbe es egyedul elaludt aztan egyik naprol a masikra nem volt hajlando egyedul csak a kocsiban.
2019. dec. 30. 18:42
 7/16 A kérdező kommentje:
6-7 hetest akartam irni :)
2019. dec. 30. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Nyilvan ne hagyd egyedül sirni az nem megoldas. De ennyi idos baba meg siman lehet hasfajos is. Illetve lehet kiprohalhatnad nappal többet ebren tartani lehet sokat alszik napppal. Altatasnak meg nagyon sok módszer van simogatod a hatat mellefekszel hintaszekbe ulsz es ott teszed magadra zene bármi hidd el megtalalod a ti utatok. Nekem nagy tanulsag volt hogy a babak van h egyszeruen csak sirnak es kesz. Leultem vele simogattam atoleltem biztositva h ott vagyok nincs egyedul es max 15 perc utan mar nem sirt.
2019. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A nappali alvas nagyon valtozo de nem alszik sokat. Altalaban csak fel orakat alszik 4x-5x egy nap. Neha masfel orat levegon de az ritka. Eddig rajtunk siman bealudt de mar az is nehezen megy. Szerintem sokszor kenyelmetlen neki rajtunk is de ha leteszem akkor azert sir igy maradt a babakocsi. Persze nem adom fel, majd valami bejon es megtalaljuk a megoldast de addig szivesen hallgatom a velemenyeket :)
2019. dec. 30. 19:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Napirendet alakits ki. Hidd el sokkal könnyebb lesz úgy.
2019. dec. 31. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!