Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a lányom, de még...

4 hónapos a lányom, de még mindig felsír éjszaka, hajnalban amikor a puki bántja, avagy kakil (és fel is ébred rá sajnos). Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Azt hittem az a bizonyos 3.hónap majd elviszi ezeket a dolgokat:hasfájás,nemalvás,idegrendszeri dolgok stb...De nem úgy tűnik :-(
2017. jan. 10. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Turelem. Sokan evekig ebredunk, ejszakazunk. Majd jobb lesz.
2017. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem 2 éves a kislányom, és ő is felsír néha éjszaka. Nála ez akkor van, ha valami történik nap közben (pl elesik) és álmodás közben oda jut a napi történések "visszajátszásában", amikor elesett. Ebben nincs semmi extra. Ne a "nagykönyv" alapján akarj gyereket nevelni. (ez meg az le van írva, hogy ennyi meg ennyi idősen ezt meg azt kéne...) Ezeket "szabványosítva" leírták, de egy gyerek az nem egy precíziós laborműszer...Ez van, idővel elmúlik. De szerintem néha te is felriadsz alvás közben, csak nem sírsz fel (vagy nem emlékszel rá), de ő még így fejezi ki, ha megijed álmában.


Hasfájásra meg BioGaia cseppek, az a tuti.

2017. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2,5 évesem is néha felsír éjszaka.

EGy 4 hónapos még nagyon pici, ennyi idősen ritka az hogy átalusszák az éjszakát.

Nekem mindkét gyerekem 1,5-2 éves kor körül aludták csak át rendszeresen.

TI még előtte vagytok a fogzásnak, mozgásfejlődésnek, szeparációs szorongásnak is.

2017. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 6 hónapos koráig vártuk a csodát, hogy elmúljon a hasfájás aztán tejallergiás babáknak való laktózmentes tápszer hozta a javulást, nem az idő.
2017. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 5,5 hónaposan múlt el a pár hónaposan kezdődött hasfájás. Addig minden délután sírással telt, az orvos is csak a vállát vonogatta, hogy kinövi. Biogaia, Espumisan nekünk nem segített semmit sajnos, előbbit hónapokig folyamatosan adtam, mert nem mertem abbahagyni, nehogy még rosszabb legyen.
2017. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es, mi is próbáltunk hasonlót, azt nem fogadta el, így más után kellett nézni. Írtam, a BioGaia csepp vált be (kipróbáltunk másikakat is, de ha bent is maradt, nem használt, de a legtöbb kijött, szinte azonnal) :(
2017. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!