Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyna tetszik a Mex vagy a...

Hogyna tetszik a Mex vagy a Kevin fiúnévnek?

Figyelt kérdés
Lányak a Vanessza vagy a Krisztabel ami tetszik. tudom nem egyszerű nevek de nekem sincs hétköznapi nevem. magyar kismama lennék szoval nem ci....
2010. júl. 20. 22:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nekem nem tetszenek, ne haragudj! Én alapból nem szeretem a külföldről átvett neveket!!! Én inkább magyar nevet adnék, de te tudod, csak azért válaszoltam mert kérdeztél. de dönts belátásod szerint, azt addd a gyermekednek, ami szeretnél.
2010. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Mexről bocsi de nekem leginkább kutyák jutnak eszembe. Felénk nagyon sok kutyust így hívnak. Többi név nem rossz, de különösebben nem is tetszik. Krisztabel tetszik! Szép és különleges is egyben!
2010. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem "ciki"? :-)

Nekem a Mex nem, de a Kevin nagyon tetszik. A Vanessza igen, de a Krisztabel fura egy kicsit... viszont a vanessza "cikisebben hangzik"!

2010. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az a gond, hogy magyar vagy-e vagy épp más nemzetiségű... Annyi szép név van amit egy kisgyerek kaphat... Miért kell ilyen anglomán neveket adni egy magyar gyereknek? Ne haragudj, de egyik név se tetszik...
2010. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem adnám a gyerekemnek. Csak ő szenvedne életében a nevétől.
2010. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mind a kettő ciki. Bocs, de nekem ez a véleményem :(
2010. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
Az első kutyámat Mexnek hivták, magyar vizsla volt. Unokaöcsém Kevin. A mai napig nehezen emésztem a nevét, pedig 11 éves. Kevinkének hivjàk a nagyszülei, párom Kefírnek...szerinte ennek legalább van értelme. Csak a rosszcsont gyerek jut róla eszembe a reszkessetek betörőkből. Unokaöcsém sem volt semmi... Krisztabel: mintha fiú és lánynév között hullámzana...Vanessza: inkább ez a név, ha már a négy közül választani kellene.
2010. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszenek. Ha angol lennél Te vagy a férjed, akkor megértem, de ha magyar vagy, válassz magyar nevet, légy büszke arra, hogy magyar vagy!
2010. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

hát én Goldyna vagyok. apám szerb anyu fél olasz.

és énis valami különleges nevet szeretnék.. nem mint zétény meg taksony és egyéb magyar nevek. akkor ha nem tetszik várnám kinek milyen KÜLÖNLEGES névötletei vannak...

2010. júl. 20. 22:21
 10/50 anonim ***** válasza:
17%

Nekem tetszenek, én sem szeretem az ősmagyar neveket, bármennyire is magyarok vagyunk, ez van. Ismerek Sárát, meg Árpádot, de szerintem ezek meg unalmas és túl hétköznapi nevek.

Amúgy se hallgass senkire, ha jó a vezetéknévhez, akkor add nyugodtan! :-)

2010. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!