Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyna tetszik a Mex vagy a...

Hogyna tetszik a Mex vagy a Kevin fiúnévnek?

Figyelt kérdés
Lányak a Vanessza vagy a Krisztabel ami tetszik. tudom nem egyszerű nevek de nekem sincs hétköznapi nevem. magyar kismama lennék szoval nem ci....
2010. júl. 20. 22:03
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Látod, a Rudira neked is eszedbe jutott valami. Másnak a Mexre a kutya, valakinek a Krisztabelre az h fiús-lányos....ezért gondold át. Az utcánkban megismerkedtem egy anyukával nemrég költöztek ide, és ha jól emlékszem Zelle a kislánya (vagy vmi hasnoló), nem emlékszem rá rendesen, de pl nekem az nagyon tetszik, ez is magyar név.

Fölöttük lakik egy Őzike nevű kislány....na hát a szülei nem egy észlények, szegény gyerek....először azt hittem h a beceneve. de ha te ezeket a neveket akarod, akkor legyen ez, mi csak válaszoltunk h tetszik e vagy sem, és próbáltunk érveket felsorakoztatni, h miért ne v miért igen. De a Goldyna szép :)))))

2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt még hozzátenném, hogyha a közvetlen környezetetekben már előfordulnak ezek a nevek, akkor az szerintem nem is olyan különleges. Jól írták előttem, egyet értek vele, hogy ezek "külföldről átvett majmolt nevek".
2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
hnah mivel terhességgel eggyütt jár nekem sajnos a nem alvás éjjelente, igy majd 1-2 nap mulva fogok kiirni egy uj kérdést ide bemásolom a linkjét nézek más neveket és akor majd kiválasztjátok.. és a többség dönt. mert mégis csak lényeges a közönség.. másrészt Zelle?---> zeller..:S
2010. júl. 20. 23:01
 24/50 anonim ***** válasza:
írtam h nem emlékszem rá pontosan, de vmi hasonló. de ez mégsem ugyanaz, na mind1! jó éjt!
2010. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a ci...nem ciki akart lenni,hanem cigány.Hát pedig ezeket a majmolt,külföldi neveket ők szeretik a legjobban.Lehet rajta megsértődni,de így van.

Miért ocsmányak a magyar nevek??Magyarok vagyunk,Magyarországon élünk,hadd ne kelljen már angol,német, meg héber nevet adni a gyerekeinknek.(Egyébként valaki írta,de a Sára NEM magyar név.)

Nekem egyik név sem tetszik amit írtál,de természetesen a te döntésed,h a te gyerekedet hogyan nevezed el.Én ezért nem indítanék közvéleménykutatást,ha tetszik,nem érdekel más véleménye.

Az én gyerekeimnek magyar neve van,különleges és ritka.Nem kapja fel a fejét a játszótéren négy másik,mégis egyszerű,szép nevek.Szerintem persze.A fiúk Cseke és Csoma, a lányok Rege és Édua.Gondolom neked nem tetszik,látod ezért nem kérdeztem meg vadidegeneket a névadás előtt.:)

A Mex nem anyakönyvezhető, a Kevin viszont elég divatnév,évek óta az első 50 leggyakoribb név között van,ami azt jelenti,h évente több százan kapják.Vanesszából szintén rengeteg van,és Krisztabel is anyakönyvezhető.Úgyh bátran adhatod!

2010. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Nem Zelle,ZILLE.Sztem is szép.
2010. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
az Édua és mint Zille az más... azaz h tetszenek.. és én inditok közvélemény kutatást meert érdekel mások véleménye is.
2010. júl. 20. 23:15
 28/50 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem annyira nem is különleges nevek ezek, én is ismerek Vanesszát és Kevint is.

Amiket kinéztél a gogliból, mint ősi magyar nevek, szerintem sokkal furcsábbak.

Egyébként lehet itt kardoskodni, hogy de magyar lesz, meg magyarországon fog élni, de szerinem arra is kell gondolni, hogy lehet, hogy 15 év múlva már egyátalán nem itt fog élni, hanem külföldön és mondjuk ha szerencséje van, akkor nem is biztos, hogy valaha visszaköltözik. Szóval szerinem nektek inkább olyan név kell, amit külföldön elfogadnak, és nem olyan magyar név, amit ott nem tudnak kimondani.

Csak azért, mert írtad, hogy te sem gondoltad, hogy itt fogtok maradni, akkor gondolom hosszútávon elképzelhető, hogy nem ragadtok le itt, nem?!

Kintre pedig tökéletesen megfelelnek ezek a nevek, akárhova is mennétek. A Mex egyébként nem tetszik, de a többi jó!

2010. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
23.10 vagyok.Olyan nevet nem fogsz találni,ami legalább a megkérdezettek 50%-ának tetszene.:))))De ez nem is baj,így legalább nagy a változatosság.:))))
2010. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
49%
Nálam a Kevin a befutó(kisfiam is Kevin)....:)
2010. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!