Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kiviszitek sétálni...

Minden nap kiviszitek sétálni a babátokat?

Figyelt kérdés
Négy hetes a babám. Kb két naponta ha süt a nap és jól jön ki a szoptatási ritmus kiviszem kb 40 percre. De gyakran mire felébred már sötét van (3 órát alszik két szopi között általában) vagy annyira hideg van hogy semmi kedvem...ti minden nap kimentek ebben az időben ilyen pici babával? Rosszat tesz ha nem viszem ki?
2019. dec. 31. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Téli a fiam és igen, sokat mentünk, de azért mert nem bírtam otthon ülni.

Viszont amikor igazán hideg volt, nem mentünk. Volt hogy 1-2 nap nem voltunk sehol, de a lakás attól még szellőztetve volt. Sőt, volt olyan is, hogy nem mentünk sétálni, viszont kivittem magammal az erkélyre amíg én kávéztam (lassú kávé ivó vagyok). - Ja és nyilván beöltözve. 😄

2019. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Tavaly kb 3-4 hónaposokat -9,10 fokig vittem ki. Nem árt nekik. Nem tesz rosszat, de jót tesz a friss levegő. Most votlak először betegek 15 hónaposan.
2019. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-5 alatt amikor tartósan volt, akkor csak pár naponta..


Amúgy igen.

Délelőtti alvásidőt kinn töltöttük. Nálunk ez kb 2 h volt.

Kendővel hordoztam..


Ennyi mozgás nekem is kellett.. sétáltam addig vele..

2019. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindennap kivittem. Bölcsiben, oviban is ki fogják vinni -8 fok felett maradnak vsak bent.
2019. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Mi a baj a sotettel? Csak szakado esoben nem megyunk ki. 2.5 evessel is napi 2x kimegyunk. A pici meg sokat alszik kint a teraszon is nappal. Minuszokban is. Nem szeretnem ha ugy nonenek fel, h felnek egy kis hidegtol. Szerencsere van ruhajuk, tehar nincs olyan, h rossz ido.
2019. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most szeptemberben született a lányom... 4 hetes kora óta minden délután megyünk vele sétálni... A délutáni alvás egyenlő a babakocsival nálunk... 😀
2019. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, megyünk. Csak akkor marad ki, ha nagy szél fúj
2019. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!