Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nuk first choise üvegeket...

Nuk first choise üvegeket lehet variálni? Vettem ilyen csőrös poharat, de ha egész nap nem vagyunk otthon, akkor nem elég ami belefér. Lehet venni nagyobb üveget, amire jó a "feje"?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 21. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van,van belöle kicsi is,és nagy is,a kicsi 150ml(de 200ml fér bele a multkor kimértem),és a nagy 300ml,de abba is több fér.

Igen lehet variálni a fogóka is levehetö róla,és a tetejüket is lehet cserélgetni,én is szoktam,ugyh tapasztalatból irom le neked!:)

Láttam,h kisvakondosat linkeltél be,olyan is van nagyban,ami jól néz ki szerintem,és ennek is a latexes ivócsör helyett betudod tenni a szilikonosat is!

Ilyenre gondoltam:

[link]


Nekünk egyébként baby blue-s van,kicsibe és nagyba is,illetve egy füles is,de azt a fület a babám nem szereti,ugyh kár volt megvennünk,mert anélkül tartja az üveget,csak gondoltam,h hátha a füles is jó lenne neki,h ugy azért könnyebb lenne tartania,de ugy látszik neki simán kényelmesebb!:)

2010. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja,az lemaradt,h én mindig a kicsit viszem egyébként magunkkal,azt öntöm tele,persze nekünk sem elég az egésznapra,igy mellette még egy kis Janás üvegbe szoktam neki tenni,és ha elfogy a csörösböl akkor csak a Janás üvegböl csak bele töltöm.

Ugyh ha igy megtudod te is oldani,akkor nem is muszáj másikat venned,föleg,h ha a babád a fülecskékkel fogja meg,mert azt fura a nagyra áttenni,meg ugy ha átteszed szerintem ö nem is tudja ugy megfogni sem.

2010. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott, hogy kisüvegben vihetnék utánpótlást magunkkal. :)))


Amit linkeltél, az a nagy csőrös, az is olyan, hogy nincs szelepe, csak zárókupak? Mert van már itthon vagy 3 csőrös, és a szelepeseket nem tudja megszívni, azért vettem meg végül a nukosat, került, amibe került.

2010. júl. 21. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Szai!


Hát ez jó kérdés azt nemtudom neked megmondani.

Nekem meg csak a szelepeset fogadja el a babám,és a füles nuk itatónkról a nem szelepeset félretettem,nem is használtuk,ugyh ha gondolod szivesen nektek adom,mert pont a napokba gondoltam rá,h nekünk nem kell,és már kiakartam dobni,mi a 13.kerületben lakunk,nemtudom ti merre laktok,h tudnánk-e talizni,h odaadjam nektek,az egyébként szilikonos és nem szelepes.

2010. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de én füzesabonyi vagyok. Elég messze lakunk hozzátok. :)


De amúgy a tiétek hány ml?

2010. júl. 21. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Kár,pedig szivesen nektek adtam volna! :(

Nekünk ilyen van,csak világoskékben,vonatos motivummal:

[link]

150ml-s,de multkor kimértem,h mennyi fér bele,és 200ml üditöt bele tudtam önteni a kisfiamnak,egyébként ugyanakkora mint a ti kisvakondosotok,majd próbáld ki,h ha teljesen teletöltöd,akkor 200ml megy bele,csak 150ml-ig van be "vonalkázva"!

2010. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a felajánlást, igen, tudom, hogy több fér bele, de ebben a melegben nem elég. De nem baj, majd viszek "kisüvegben-2 utánpótlást. :)))
2010. júl. 21. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!