Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt apák segítségét...

Tapasztalt apák segítségét kérem! Bőv. Lent?

Figyelt kérdés

Üdv. Most született a mi picink és hála istennek egészséges semmi gond vele :) viszont fiatal újdonsült apaként van valami gondom. Szóval a vajúdástól a megszületésig ott voltam a feleségem mellett. Nagyon komoly volt gátmetszést kellett csinálni ami miatt ő most lábadozóban van. Fekszik pihen. Nos. Az a gondom hogy stresszelek. Folyamatosan. Szinte alig eszek. Valamiért stresszelek nagyon ha sír a pici pedig mindig megtudom nyugtatni. Éjszaka is csak kétszer kell kelni hozzá. De a stressztől visszaaludni is alig bírok. Mikor elalszik folyamatosan azt figyelem hogy mikor kel fel. Lehet túlságosan féltem. Első gyerek. 1 hetes és 2 napos.

Szeretnék kérni jó tanácsokat akár üzenetben is. Hogyan kezelhetném ezt a dolgot? A feleségem nem stresszel szépen bánik a picivel. Én is. De valamiért a sírás kikészit engem.. :(



2020. jan. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Marmint meg mindig labadozoban fekszik mikor mar 1 hetes elmult a baba? Te meg otthon vagy a gyerekkel vagy mivan? Ezt nem igazan ertem. Oktoberben szultem gatmetszessel. 1 oraval a szules utan mar a babaval voltam a szobaban. Es utana 0-24ben mindig. Egyebkent anyakent en azt latom hogy az apak csak felnek hogy nem tudjak megnyugtatni a babat, legalabbis az en ferjem ilyen. Ne aggodj es ne stresszelj mert a baba megerzi.
2020. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O van itthon a picivel :) a lábadozóra azt értem hogy még a járás picit nehéz neki :)
2020. jan. 6. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kezeld, ahogy máskor is kezeled a stresszt.
2020. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az események hatására fel vagy pörögve. Vannak stresszkezelö technikák, meditáció, youtube-on találsz videót, ha a baba miatt aggódsz jól jöhet egy légzésfigyelö ha nincsen.
2020. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Igy mar ertem :) hat igen a jaras meg kenyelmetlen lehet. Ajanlom neki az aloe vera sprayt amit a drogeriaban lehet venni. Nekem 2 nap alatt ugy rendbe rakta, hogy siman ultem mentem fekudtem es picit se ereztem semmi fajdalmat.

[link]

2020. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!