Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Segitséget...

Andika7 kérdése:

Tapasztalt Anyukák! Segitséget szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos és már két napja ordit ha szoptatni szeretném egyáltal´n nem fogadja el, de viszont megkinálom tápszerrel azt szivesen elfogadja.Normális ez? Elsö baba, tanácstalan vagyok. Ha tényleg nem kell neki akkor mit csináljak a mellemben levö tejcsivel? Adjak neki tápszert és ha igen hányszor?
2012. nov. 23. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rájött hogy az üvegből könnyebben jön. Vagy ne adj neki tápszert, vagy fejd le és úgy add, de akkor viszont el fog apadni.
2012. nov. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
8 hónaposan már nem feltétlen kell neki az anyatej. Adj neki tejet, rendes ételt, esetleg tápszert.
2012. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lanyom pont ezt csinalja csak o egy eves

nem jott vagy lesz meg a menstruaciod? mert akkor megvaltozhat a tej ize es nem kell nekik, ill. nem vagy terhes?

Ilyenkor vagy kitarto vagy, es nem adsz neki tapszert, csak cicit, es bizol benne hogy elobb utobb elfogadja, szamolva azzal, hogy ejjel tobbszor is kelhet, mert ehes marad. Vagy lefejed a tejed es uvegbol kapja, de lehet hogy mivel uvegbol konyebben jon, tobbet nem kell cici, es fejheted amig birod. Vagy adsz tapszert, kozben probalod a cicit, es ha nem fog neki kelleni elapad a tejed.

En adok neki tapszert, mert fejni nincs sem idod sem kedvem, minden este reggel meg megkinalom tapszer elott cicivel, hol elfogadja hol nem, igy eleg sok tapszer a lefolyoban kot ki, de orulok, hogy neha meg szopizik

2012. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont most mesélte a nővérem, hogy 5 hónaposan a kisfia köszönte szépen, nem kért többet a tejből, pedig majd' kidurrantak a mellei :) Lefejve sem kellett neki. Nem tudom, úgy lefejve, cumisüvegből próbáltad már? Ha úgy sem megy, akkor marad a tápszer sajnos... :(
2012. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem probáltam lefejni de most nekiállok és megprobálom úgy.Köszönöm a válaszokat.

Még nem jött meg a menstruáciom de viszont azt nem tudom hogy terhes vagyok e nem csináltam még terhességi tesztett.

2012. nov. 23. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónaposan kezdte ezt most 8 hónapos. Ő sem akar cicilni és szinte egyik naprol a másikra. Addig bőven volt tejem. El olvastam a linket és bizony én én elég hangosan reagáltam amikor jol beleharapott a cicimbe. Lehet ez a baja? Megijesztettem? A héten egyik éjszaka megint nagyon beleharapott a jó kis éles fogával és részoltam, hogy ez a nyának nagyon fájt. Olyan keservesen el kezdett sírni. Ugy meg sajnáltam. "Még én kértem bocsánatot töle."
2012. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!