Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka milyen esetben etetite...

Éjszaka milyen esetben etetitek a babát, csak ha felkel és sír, vagy akkor is, ha álmában forgolódik és picit sír?

Figyelt kérdés

2020. jan. 8. 07:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nah akkor honnan lehet tudni,h ehes vagy csak valami baja van?
2020. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ki fogod ismerni nemsokára a babád. Az enyém egy kezemen meg tudom számolni hányszor sírt fel éjjel születése óta, ehhez képest kb kétszer aludta még át az estét tíz hónap alatt. Ő pl csak nyöszörög, mocorog, végső esetben felébred és ül mellettem. Régebben minden ébredésnél (3-4) óránként adtam neki, szopott mindig rendesen. Mostmár ha látom megébredni simogatom, odaadom a cumiját, ha tovább forgolódik akkor szoptatom meg. Kivétel ez alól, ha mondjuk ő elalszik nyolckor, én viszont csak hajnal egykor fekszek le és elkezd forgolódni, nyöszörögni. Olyankor egyből cicire teszem, mert tudom hogy max egy óra és ébredne, akkor meg már inkább letudom akkor mikor lefekszek.
2020. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pl. Sír, bemegyek hozzá. Hátán fekszik, átrakom a hasára. Erre általában visszaalszik.

Ha nem, akkor kicsit kiveszem, vigasztalom. Visszateszem alszik. Ha nem, de egyébként megnyugodott ölben, akkor kicsit ledőlök vele. Ha elaludt visszateszem. Ha egyik sem működik, akkor kap cicit.

Ez nyilván mindenkinél más lehet, mivel minden baba és helyzet más. Nálunk ez így vált be.

2020. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!