Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami nem jó Vele? Mi lehet...

Valami nem jó Vele? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 hetes kisfiam iszsz csak anyatejes baba.

Az elmult 3 napban azonban a szoptatasok elkezdtek osszefolyni,akár másfél órán keresztül képes cicin lenni,de volt hogy az sem volt elég...

Az alvásai az eddigi 2,5-3 óráról lerövidültek 1-re.

Mi lehet a gond? Nem gondolnám,hogy ne lenne elég tejem,a szopik vegen altalaban folyik a szája szélén és félkómában lecuppan rólam.

Mérlegünk sajnos nincs még,a vedonotol akartunk kolcsonozni,aki kirohogott mert naluk olyat nem lehet...0


2020. jan. 9. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hordozhatod nyugodtan, csak figyelj a tested jelzésére. Ha csak 10 perceket tudod hordozni, már az is nagy segítség, és a lelkednek is jót fog tenni, hogy mozoghatsz egy kicsit.
2020. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom a napokban :)


Bár szerintem neki az se segítene most,tényleg csak a cici létezik :( már egy órát sem alszik,csak ha végkimerülésében muszáj.

De próbálom esténként inkább magunkhoz venni az ágyba is,mert a kiságy sem szimpi most már neki.

2020. jan. 9. 17:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordozhatod. Én is császáros voltam, 3 hetes korától aktívan hordozom. Előbb is tehettem volna, de akkor még nem volt kendőm :)
2020. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Csak visszatérjek,hogy leírjam:

Mindenben igazatok volt :D


Azota hurci 4ever <3

2020. ápr. 24. 00:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök. Hogy tudtunk segíteni :) én a lányomat 2 éves koráig hordoztam, nálunk is megváltás volt a hurci :)
2020. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!