Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl hal el egy embrio a 8...

Mitöl hal el egy embrio a 8 es 9 het között?

Figyelt kérdés
Mar ez a masodik terhessegem ami meg allt a fejlödesben es sajnos nem indult be a veteles el kellett inditani. A vizsgalatok folyamatban vannak termeszetesen. Van aki meg ebbe a cipöben jar es sikerült a baba vegul?

#baba #vetélés #terhesseg elhalas
2020. jan. 9. 15:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megvan a pajzsmirigy, a torch es a trombo filia tesztem is. A masodik terhessegnel kaptam progeszteront es clexanet is mert kijottek valami veralvadasi zavarok, Mthfr heterozigot. Most immunologiai es hormonalis vizsgalatokra kuldtek, plusz szovettanon van az embrio mert kijott egybe szegenyke. Megvolt keze laba, fejecskeje es szemei.
2020. jan. 9. 18:40
 12/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem azért vagy beteg mert gyereket akarsz hanem azért mert nem fogod fel hogy ez nem mindig jön össze elsôre meg hogy 8-9 hét az még nem egy komoly terhesség. És minél jobban ráfeszülsz erre meg rettegsz majd a 8. hét környékén annál nagyobb eséllyel lesz a dolognak ugyanolyan vége.
2020. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt akartam még írni, hogy ilyen immunantitestek tudnak még habituális vetélést csinàlni. De akkor ki fog derülni.

Részvétem.

8-t jelentettem, ne reagálj rá, az ilyen nem méltó az ember névre.

2020. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm mindenkinek a valaszt.
2020. jan. 9. 18:51
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

2x volt missedem egymas utan, de 1 ev telt el a ketto kozott. ( igy sikerult)

Majd volt 2 spontan vetelesem es 1 kemiai terhessegem, vegul 1 sikertelen lombikom.

Eg vilagon minden vizsgalat negativ lett, csak prolaktin szint emelkedessel kellett kezelni. De az mr vizsgalat is negativ volt erre kiterjedoen. Szoval sohasem derult ki, hogy 6 ev alatt eztek miert tortentek, de spontan, termeszetes uton, problemamentes terhessegekbol szuletett 2 gyermekem! 🙂🙂

2020. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!