Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha progeszteron tabletta és...

Ha progeszteron tabletta és étkezés között 2,5-3 óra eltelik és émelygést, rosszulllétet érzek, az lehet terhesség tünete?

Figyelt kérdés
Egy hete volt beültetésem, napi 3 progeszteron tabletta és étkezés között mindig kihagyok minimum fél-1 órát. Az elmúlt egy hétben nem volt émelygés egyáltalán, tegnap és ma volt, pedig pont úgy jött ki, hogy még több idő volt a tabletta és étkezés között. Azt remélem, hogy elkezdődhetett hcg termelés? Mell érzékenység nem nagyon van, hasam alját picikét érzem, mintha enyhén fájdogálna vagy valami nehéz érzés lenne odabenn, talán "helyezkedik" minden a picikének.

2017. nov. 15. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A progeszteron akkor is hat ha eszel elotte vagy sem. Nincs osszefugges. Hányingert okozhat. Nekem okozott is minden hónapban
2017. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka83 ***** válasza:
100%
Nekem a Duphastont kellett szedni, mint progeszteron tabi...nekem is nagyon hanyingerem volt tole, neha neha meg hasmenesem is lett...
2018. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!