Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel is 28-30 fok van a...

Éjjel is 28-30 fok van a babaszobában. Hogy tehetem elviselhetőbbé?

Figyelt kérdés
Panelban élünk és borzasztóan átmelegszik estére, semmi légmozgás nincs, áll a meleg levegő. Ventilátort, mobil klímát nem merek megkockáztatni 1 hónapos kislányomnál. Nagyon sajnálom, mert mi is szenvedünk, el tudom képzelni, neki mégrosszabb lehet.
2010. júl. 21. 16:53
 1/10 anonim válasza:

Nálunk is 28-30 fok van,pedig nem is panelban lakunk:((((

Én bizony előszedtem a ventillátort és nem bántam meg!!!

A kiságy felé fordítottam,de úgy,hogy ne menjen direktbe a babára,mégis kellemes levegőt kavar körülötte. Nincs is megizzadva és szép nyugisan alszik.

Esetleg próbáld ki,hátha beválik! Egy 6 hónapos csajszika anyukája

2010. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ventilátor bezavarhatja a légzésfigyelőt !
2010. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy én is aludtam már úgy, hogy ment a ventillátor (nem közvetlenül a fejemre), és reggelre bedagadt a szemem és nagyon csipás is lett a szemem.
2010. júl. 21. 17:15
 4/10 anonim válasza:

Első vagyok...hát sajnálom,ha neked nem válik be a ventilátor,nekem sosem volt vele semmi bajom:)))

Akkor esetleg vizezd gyakran a kis fejét,tarkóját,karjait,lábait...lehűti picit!

Sőt én hétvégén kádba ültem a babámmal,kellemes langyos vízbe kb.fél órára.Utána órákig se neki,sem nekem nem volt melegünk.Több ötletem nincs,mi is a szombati hidegfrontot várjuk:))))

2010. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi ugyan falunk lakunk, de itt is nagyon meleg van. Én úgy próbálok hűteni a szobán, hogy bent szárítom a szobába a kimosott ruhát, a sötétítőt is nedvesen rakom fel,így pár fokkal hűl a hőmérséklet, és a levegő sem száraz.
2010. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(Panel) Mi most vettünk klímát, állandóan felébredt a babám, nekem a fejem fájt és szakadt rólam a víz, mivel kézben alszik el, igaz 6 hós lesz a babánk. 28 fokra állítottam, így olyan 26 fok körül van. Én sem akartam, évekig húztam, most már nem bírtam tovább.
2010. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is a ventilátort állítottuk be mert nálunk is nagyon meleg van pedig nem panelban lakunk.Messzebb raktam és csak gyengére éppen hogy egy kicsit mozgassa a levegőt,és nálunk is bevált.Na meg a közös fürdő a babával az nekünk is sokat segített.Sajnos nekem sincs más ötletem.Én is féltem a ventilátortól de muszáj volt,szegénykémnek annyira melege volt.
2010. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ventillátor. Mi vagyunk olyan szerencsések, hogy nálunk 35 fok van. Babától távolabb van, épp, hogy megérzi, de muszáj, mert elviselhetetlen a hőség.
2010. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 39-e4s vagyok.csak még annyit a ventilátorhoz hogy idő kapcsolós konektorba tettük és úgy lett beállítva hogy óránként negyed órát megy csak és így még kisebb az esélye hogy esetleg megfújja nagyon.
2010. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!