Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kis súllyal született...

Akinek kis súllyal született a gyereke, keltette 3 óránként?

Figyelt kérdés
A kórházban szigorú szoptatási idők voltak, de sokszor fel sem kelt a gyerek, úgy kellett szétfeszíteni a száját, hogy a cumisüvegből megegye a tápszert, cici ilyenkor kizárt volt. Ezért itthon áttértünk az igény szerinti etetésre, ami nagyon bevált. Viszont a védőnőnek nem tetszik.
2020. jan. 13. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kis súllyal született a fiam. 2480 g volt. Nem volt se koraszülött se sárga, így nem kellett keltenem.
2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, keltettük, de kb. 2 hetesen már éjjel 5 órát hagytuk aludni, 4 hetesen meg már nem kellett kelteni. 2580-al született, koraszülött (36. hét) és besárgult.
2020. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koraszülött 1380 grammos baba volt. Nem keltettem, mert egyértelműen jelezte ha éhes és azt is hogy ha nem. A kórházban muszáj volt megtömni, de ilyenkor ki is bukta az egészet. Onnantól hogy haza mentünk soha többet nem keltettem. De s védőnőnek nem kötöttem az orrára.
2020. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz volt, mint nálad. A kórházban erőltették, hogy 2 óránként szoptassak, de sokszor fel se bírtam kelteni hozzá a kislányomat (nem, nem volt sárga). Máskor meg ébredt és kérte magától. 2 nappal voltunk bent tovább, mintha normál súllyal született volna, amint hazaértünk, igény szerinti szopi volt. 2200 grammal született 38. hétre.

A fiammal már fizetős egyágyas szobában voltunk, a kutya ránk nem nézett, azt csináltam, amit akartam, úgyhogy vele kezdetektől iszsz volt nem keltegettem. Ő kicsit nagyobb volt, 2670 grammal született.

Egyikük se sárgult be, és szépen gyarapodtak. A baba szépen hízik, ne foglalkozz a védőnővel.

2020. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!