Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos csak anyatejes...

3 hónapos csak anyatejes babámnak egyre gyakrabban zöldes a széklete. Mitől lehet ez? Kezdek aggódni.

Figyelt kérdés
kérdeztem a gyerekorvost, de nem adott normális választ. annyit mondott, hogy ez attól is függ, hogy én mit eszek. ennyi?
2008. nov. 19. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, azért zöldes, esetleg nyálkás is, mert nagyon sokat eszik, a pocijának még megterhelő, de semmi baja nem lesz tőle, szépen alkalmazkodik a pocakja a jó kis tejcihez :) De arra figyelj, hogy ha sokat kakil egy nap (hasmenéseset) vidd orvoshoz!
2008. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányomnak is zöldes sokszor a kakija,sőt volt h nagyon híg és néha habos is volt(pont akkor kakilt amikor pelenkáztam)!Erre a dokink azt mondta h biztos olyat ettem,ill.nagyon mohó,sok levegőt nyel és rengeteget eszik gyorsan és ez megterhelő még neki!Úghy nincs gond!Én legalábbis megnyugodtam!:-)))

2008. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!