Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dackorszakos vicces storyk?

Dackorszakos vicces storyk?

Figyelt kérdés
Tudom nem igazán vicces mert inkább idegesítő tud lenni ez az időszak de biztos van néhány vicces történet amire ha vissza gondoltok vagy bele gondoltok utólag nevettek rajta. Várom a történeteket:)
2020. jan. 15. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
3.-ra reagálok, 2. vagyok: 2 óráig sírt, úgy bizony. Olyan is volt, hogy egy ilyen maratoni üvöltés kellős közepén közölte, hogy akkor ő most kimegy pisilni, de ne aggódjunk, mert aztán majd jön vissza és sír tovább. Elég extrém volt a gyerek. most már 30 éves, kocka és makacs, de más baja nincs :D
2020. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Azta, én biztos nem bírnám hallgatni ennyi ideig a hisztit, tuti megőrülnék. Minden elismerésem. :)
2020. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

2 évesen azért sírt mert az 5 éves nővére ránézett,mellé ült egy levegőt szívnak. Nem tudja mit akart.

Felébredt de helyettem a nővérem nyitotta ki a szoba ajtót neki.

5 évesem mikor 2 éves volt kiakadt mert neki nem Baby úr lesz a tesója.

Kiakadt mert ő festeni akart nem rajzolni, rajzoláskor mert nem festett, kiakadt mert fasírtott kért ebédre, kapott de ő igazából sülthúst akart.

Nap estig tudnám sorolni 🤔😂

2020. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Nyaraláskor olyan panzióban voltunk,ahol csak zuhany volt. A 3 évesem utált zuhanyozni.

Mentünk vissza strandolás után a panzióba. Már a kocsiban elkezdett üvölteni,hogy "nem akarok zuhanyozni,nem akarok zuhanyozni". Közben észrevett egy repülőt.

Hisztizett tovább: "nem akarok zuhanyozni,nem akarok zuha...nézd,anya,repülő,nem akarok zuhanyozni..."

2020. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem saját gyerkőcök, csak vigyázok rájuk:

-Noah, mit kérsz vacsorára?

-NEM!


-Juliana, most meg miért sírsz?

-Mert rámnéztél.

2020. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D huu hat volt amelyik megnevetetett rendesen :D
2020. jan. 15. 20:43
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom imád rajzolgatni (inkább firkálni) egy étteremben voltunk ahol kapott papírt és zsirkrétát. Amikor végeztünk azon kezdett el hisztizni, hogy nem hozhatja haza a 100db zsirkréta mellé azt az egy félbe tört darabot amit kapott.


Át mentünk a nővéremhez amikor össze kapott az unokatesójával és haza akart menni. Már amúgy is indultunk volna amikor el kezdett ordítani hogy ő nem akar haza menni.


Rá szóltam, hogy nem szedheti ki a kukábol a szemetet. Erre bele dobált mindent amit talált.

2020. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

3 évesem mostanában rendszeresen: nekikezd hisztizni...

- kislányom, most mi a baj?

- NEMTUDOOOOOOM!!!


:D :D :D

2020. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az apjuk azt mondta nekik: "szögezzünk le valamit", de nem került elő se szög se kalapács.... 40 percig üvöltöttek hogy de apa azt mondta szögelünk.
2020. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagylanyom meg most is alakít. Szemüveget cseréltem és megsiratta a régit 🙆😄 a régi bútorokat is sírva engedi el.
2021. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!