Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiúnak játékkonyha nem...

1 éves fiúnak játékkonyha nem túl lányos?

Figyelt kérdés
Szeret fakanállal, kanalakkal játszani.
2020. jan. 17. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Mivel könnyű, borulekony ezert még varnek egy fél évet.. De kapna. Kérlek védd meg a gyermeked ettől a borzalmas sztereotípiáktól...
2020. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanál akkor egy éves fiunak? Esetleg valamur ami segit neki a könyebb kapaszkodásba? Létezik ilyesmi? Játekkonyhat is megkapja. :)
2020. jan. 17. 21:25
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lányom kapta a konyhát, de kinőtte már így a fiam használja amióta járni tud. Imádja! Nálunk a falnak van a hátulja és a párom odarögzítette csavarral így nem borul fel. De olyan könnyű, h. szerintem nem lenne baja a gyereknek, de így láttunk jobbnak.
2020. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Én meg dömpert akartam venni másfél éves kislányomnak karácsonyra és megkérdezték hogy lezbit akarok nevelni belőle.Nem vettem .😐
2020. jan. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

14, szomorú, hogy nem vettél.


Nekünk nem borul fel, ha a 8 hónapos fiam ott talál felállni. Aldis kiskonyhánk van.

2020. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

2 évesem azt kapott karácsonyra. Addigra már egy ideje a mosogató alatti szekrényt használta “játékkonyhának”. Szokott főzni mindenkinek, meg a kutyának is. Sőt van egy játékbabakocsija, babával. Meg boltos eladós az is szokott játszani.

Nem jellemző, hogy azért látnék nőiesnek egy férfi eladót, babakocsit tologató apukát, nagypapát, nagybácsit, vagy épp egy sztárséfet a tv-ben, mert ezeket a tevékenységeket, munkákat végzi. Ebből kiindulva egy gyereket messze nem fogok lányosnak látni ugyanez miatt. Ahogy egy kislányt se fogok ferde szemmel nézni mert épp autózik.

2020. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! 😊
2020. jan. 18. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!