Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játékkonyhát szeretnénk venni...

Játékkonyhát szeretnénk venni a lányunknak, de milyet, melyiket? Rengeteg van.

Figyelt kérdés
16 hónaposnak lenne, igazából rá van írva, hogy 3+, de annyira szeret pakolni, egyberakni, fiókokat kinyitni, szekrényeket kirámolni, hogy úgy döntöttünk egy ilyen pakolós sok darabos játékkonyhát veszünk neki. Mit gondoltok?

2012. okt. 20. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöm van :) 6 év alattiak a legkisebbem 15 hós ( ő fiú) A középsőmnek vettünk tavaly konyhát így ezen a vonalon én is végigmentem mert tényleg rengeteg van!

Amit tudok mondani megfontolásra: ha 16 hónaposnak szánjátok akkor ne legyen ez az egész egyszerű kis könnyű műanyagos hanem érdemesebb vmi masszívabbat választani amit esetleg élőben is meg tudtok nézni.

nekünk ez a hello kittys volt először na ez egyből dől borul ha a kicsi belekapaszkodik vagy esetleg pakolászni akarna benne, rajta.

El is tettük most a nappaliból a lányok szobájába mert nagy esések voltak.

A másik dolog hogy ha sokáig akarjátok majd használni tehát hogy még 3-4 évesen is jó legyen, akkor a PULT rész magasságát mindenképp figyeld meg az egész konyha magasságát, mert pl. a tescós auchanos babakonyha (de van még pár fajta) csak hetven valahány centi magas!! Az nagyon alacsony, hamar ki fogja nőni.

Nekem az ikeás duktig konyha a legmeggyőzőbb. Nem olcsó az igaz. De kinek mi az igénye. Vagy szoktak itt írni mások is hogy csináltatták masszívabb anyagból és kiegészítőket meg külön is lehet kapni olcsón pl. régió játékból vettünk mi is műanyag ételeket, tányérokat, teáskészletet stb. Bár még a babádnak nem ez a fő lényeg ebből a dologból gondolom hogy 6 kis teáscsésze legyen mondjuk a babáknak:)

2012. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Én is gondolkodom azon, hogy van egy nagyon jó asztalos barátunk, ő meg tudna bármilyen alapot csinálni, és nekünk csak bele kellene pakolni és az masszív is lesz.

A másik, hogy én mindenképp megakarom nézni a Régióban, itt van 5 km-re a nagyker, rászánok egy kis időt és megnézem őket ott. Nem bízom az auchan-os, tescos saját márkás cuccokban.

2012. okt. 20. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Ikeás tényleg jó de mi nem szántunk rá ennyit, úgyhogy mi azt csináltuk, hogy vettünk méretre szabott bútorlapot és összeszereljük. Így legalább olyan amilyet szeretnénk, és én majd szépen kidekorálom. Annyi fajta van tényleg, de műanyagot nem akartunk, ami meg fából van az drága. Így kb. 15 ezerből kijön. A mi kislányunk 18 hónapos és ő is imádja, karácsonyra fogja kapni.
2012. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!