Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte a gyermeked,...

Hogy viselte a gyermeked, amikor 1 éves korában visszamentél dolgozni részmunkaidőbe?

Figyelt kérdés
Nagymama vigyáz rá addig. Eddig magabiztos voltam, de ahogy közeledik az időpont, egyre jobban félek.
2020. jan. 20. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá szokott.
2020. jan. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, enyém 17 hónapos volt, de bölcsibe ment és egész napra hétfőtől péntekig.

Sajnos, anyagiak miatt muszáj volt.

Nagyon tartottam tőle, de semmi baj nem volt. Nagy érdeklődéssel figyelte a gyerekeket, szerette az első perctől. Én sokkal nehezebben viseltem. 5 éves és utólag azt mondhatom semmi hátránya nem származott belőle, könnyen beilleszkedik bárhova, pedig alapvetően nagyon anyás, de gyerekek között szeret lenni.

2020. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt tehát alig múlt egy éves, első gyerek. Már a harmadik nap a bölcsiben aludt.

Egyszer sem sírt. Imádta a bölcsit,pedig kettőbe is járt költözés miatt.

A gondozónő mondta hogy nagyon-nagyon ritka az a gyerek akit ki kell venni a bölcsiből mert nem tudja megszokni amya nélkül.

Második gyerekünk 16 hónapos volt amikor kezdte. Ő is szerette de ő azért jópárszor sírt reggel, aztán persze délután nem akart hazajönni...

Nem kell annyira ráparázni.

2020. jan. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!