Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany hetes baba mellől tudtato...

Hany hetes baba mellől tudtatok elmenni ruhát venni/ fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Szoptatok, de rendszeresen eszik 3-4 óránként, annál hamarabb nem, tehát lenne mondjuk két órám. Két hónapos a baba, apukájára hagynám, de valahogy mégis félek tőle, pedig max egy órára máskor is elmentem már ügyeket intézni. Ti mikor hagytátok ilyen nem életbe vágóan fontos, de a léleknek jót tevő programok miatt először otthon a babát?
2020. jan. 20. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes volt, az elején tudtam fejni, így, ami picit több idő volt, úgy el tudtam intézni. Aztán beallt és nem tudtam fejni se, így csak egy bolt fért bele. Utána,amikor mar evett rendesen akkor hagytam itthon több időre (3-4 óra).
2020. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pénteken született, hétfőn kb 4 órát távol voltam (varratszedésre kellett mennem és vettem pár cuccot).

Volt addigra lefejt tej, az apja meg tudta etetni

2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha megoldható akkor időzítsd pont szopi uánra a fodrászt. Ha nincs olyan messze tőletek a fodrász akkor apa el is tudna ugrani a picivel ha elkezdene nyűgösködni és anya kellene.

A ruhavásárlás már könnyebb,én vittem magammal a 3. Héttől már.

Volt hogy épp az auchanban zendített rá,akkor bementem a pelusozós helységbe szoptatni vagy próbafülkébe. Aztán újra elvolt jó ideig mint a befőtt. De előfordult hogy simán aludt hazaindulás előttig,akkor a kocsiba beültem vele,cici büfi,indulás.

Sőt a fiam 1 hetes volt mikor a nav a cég miatt azonnal bekéretett ! Hát még voltak fájdalmaim altájon,gyakran meg is kellett álljak mert a hasfalam gyenge volt viszont ha menni kell akkor nincs mese

2020. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt egy hónaposan hagytam otthon az apjával fodrászhoz mentem és kozmetikushoz. Tápszeres volt a kisfiam. A tesója a napokbam született anyatejet és tápszert is kap. Kozmetikus az új szomszédunk úgyhogy egyszerű megoldani, manikűröshöz 2 hét múlva megyek. A fodraszhoz nem sietek, nem töredezett a hajam és nincs is festve.
2020. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Bár gyerekem sincs, és fodrász sem vagyok, de ez megütötte a szemem.

Azért mert anyukák vagytok, hogy jöttök ahhoz, hogy egy szolgáltató idejével szórakoztok? Anyuci fodrásznál, apuci meg szalad utána hogy etesse a babát? A fodrász meg dobja el a fésűt, ollót, mert ti etettek? Azért más szabadidejével és munkadíjával szórakozni elég necces dolog.

Nekünk tervbe van a gyerek, de az biztos, hogy addig amíg nem tudok elmenni normálisan felnőtt ember módjára egy fodrászhoz, inkább addig nem járok.

Le lehet pontozni, hogy nincs bennem emlátia!

2020. jan. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*empátia
2020. jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5ös válaszolóval. Aki nem tud elmenni normálisan 1 órára (mert szerintem 3 órát nem kell ott ülni) akkor addig maradjon otthon. Nagyon sokan megoldják köztük nekem is ment, hogy nem futott apu utánunk ..
2020. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én mellíroztatni szeretnék, már nagyon le van nőve, nem igénytelen de mint írtam jót tenne a lelkemnek. Emiatt nem egy óra, de az ott szoptatás nem opció, akkor inkább várok még
2020. jan. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!