Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem bújik hozzám a...

Miért nem bújik hozzám a babám? Miért nem szereti, ha megölelem?

Figyelt kérdés
1 éves, nagyon jó kislány, ügyesen eljátszik akár egyedül is, jó alvó, de csak az ágyában alszik. Kézben nem tudom altatni, nem bújik hozzám, nem szereti, ha ölelgetem. Közbe meg mindig jön hozzám, csak nálam nyugszik meg, ha baja van, állandóan mondogatja, hogy anya anya, szóval biztosan szeret.
2020. jan. 22. 15:53
 1/4 anonim válasza:
83%

Ez ennyi idő korban normális lehet egy 1 éves gyermeknél. Nővér vagyok gyermek ápoló és tanultam az ilyen dolgokról. :)

Általában a gyerekek ilyenkor még nem tudják felfogni, hogy mi is az az ölelés. Ahogy írta is nincs probléma a kicsivel, jó gyerek. Ha egy pár hónappal idősebb lesz hidje el sokkal jobban fog Önhöz ragaszkodni a kicsi. :)

Próbáljon meg tőle néha puszit keni vagy épp simogassa a kis fejét általában ezek a módszerek a legésszerűebbek :)

Sok sikert hozzá és szép napot.

2020. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem minden gyerek ölelgetős, puszilgatós, ő ezek szerint másképp fejezi ki a szeretetét feléd, ha csak nálad nyugszik meg, és szólítgat. Szerintem változni fog, még pici:)
2020. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Amennyire emlékszem az én lányom se ölelgetett 1 évesen, viszont már 2 évesen nagyon sokat.
2020. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom sem ölelgetett 1 évesen, kifejezetten utálta ha az ölembe ültettem. Na most jön, ölel, bújik, puszikat dob, imádom. 19 hónapos
2020. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!