Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos gyerkőc nem mutogat...

15 hónapos gyerkőc nem mutogat. Nagy probléma ez?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem mutogat, csak hümmög, ha kell neki valami. Szavakat még nem mondd, csak ciklizál. Ha kérdezek tőle valamit, hogy hol van, akkor ránéz, vagy odamegy és megfogja a kérdezett dolgot. Nagyon sok szót ismer, csak nem mutat rájuk. Nagy baj ez?

#Nemmutogat
2020. jan. 22. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, óriási probléma!
2020. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, de nálunk talán már az 1 éves státuszon is kérdés volt.

Ott még nekem se mutogatott, de most egy pár hónapja nagyon aktívan mindenre mutat. (16 hós)

Azért kérdezd meg a védőnőt.

Meg próbálj mutogatni te is, bár én nem vagyok egy mutogatós fajta, mégis mutogat...

2020. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is 15 hónapos. Ő se mutogat. Csak ha szeretne valamit a polcról, amit nem ér el akkor mutat rá, de nem az ujjával, hanem az egész kezével. Ő is csak ránéz vagy megfogja a dolgokat, ha kérdezem hogy hol van pl. a Micimackó.

Az a lényeg, hogy érti és tudja.

Tudom, hogy 1 éves státuszon kérdés, de igazából 18 hónapos korig kell tudni.

2020. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!