Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor voltatok először nyaraln...

Mikor voltatok először nyaralni a gyerekkel együtt?

Figyelt kérdés
Hogy bírta a szokatlan környezetet és az utazást? Főleg repülős nyaralásra lennék kíváncsi.

2020. jan. 29. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Idén megyünk először mi is. Erre én is kíváncsi vagyok 2 éves lesz akkor, Barcelonába megyünk.

Esetleg aki volt ott,vélemény merre érdemes menni,látnivalók gyerkőccel

2020. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos volt, mikor először utaztunk vele repülőn. De nem szállodás nyaralásra mentünk, hanem 1 hónapra Olaszországba anyósomékhoz. A repülőutat végigaludta, csak 1,5 óra volt. Anyósomék mindent biztosítottak, gyerekorvossal is beszéltünk, ha esetleg szükség lenne rá. A tengeri levegő miatt nagyon jókat aludt, én is sokat pihentem, rengeteg tejem lett. Mikor hazamentünk, anyukám alig ismerte fel, olyan sokat hízott. Ja, és egyedül utaztam vele a repülőn, mert az apukájának már előbb ki kellett mennie. A személyzet a repülőn nagyon segítőkész volt, meg az utasok is, bár igazából semmi probláma nem volt, csak az ellenőrzésnél volt szükségem egy kis segítségre a csomagokkal.
2020. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1,5 évesen. Nagyon jól bírta a repülőt és szállodát is.
2020. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a kislányom, amikor elmentünk 2 hétre nyaralni Vele. Aztán 15 hónaposan újra volt 2 hét.
2020. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 éves volt mikor Horvátországba mentünk autóval.

Éjjel utaztunk. Szinte végig aludt.

Ott nagyon jól érezte magát!

Jobban viselkedett mint itthon. Voltunl vele étteremben, cukrászdában is. Ott is türelmesen megvárta még kiszolgálnak 😊 Nagyon jól sikerült nyaralás lett. Pedig nagyon féltem h hozza majd a formáját (nála akkor már tombolt a dackorszak)

2020. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 honapos koraban, akkor repultunk, majd 9 honapos volt a kovetkezonel. Akkor autoval mentunk, de jo messzire.

Semmi baja nem volt. Tartottuk kb a napirendet es jol ment minden.

2020. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most voltunk januárban a 7 éves, 3 éves es 7 hónapos gyerekeinkkel. 4 órás volt a repülőút , aminek a felet végig aludta a törpe, a masik felet meg aktívan szorakoztattuk, igy nem volt semmi gond vele. A nyaralást, uj helyet a kicsi bírta a legjobban, o volt a “legjobb” a 3 közül.
2020. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 éves volt, Horvátországba mentünk vele, 7 órás út autóval. Teleraktam könyvvel játékkal a hátsó ülést és szórakoztattam őt vegig
2020. jan. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

9 hónaposan, végig aludta a repülőutat, igaz esti felszállás volt pont egybe esett az alvási idejével. Vétlen egy hellyel hátrébb ültem, a gyerek már aludt, becuccoltam az ülés alá, erre jött a hölgy akinek a helyére ültem. Nem segített senki amíg átcuccoltam a gyerekkel, a hölgy végig nézte a szenvedésem. Igazából annyi lehetett volna a hölgyben, hogy legyint kit érdekel, hogy a 35-ös sorban kell ülnie a 36 helyett.

Aki mellett végül ültem egy fiatal srác volt, nem zavarta, hogy a gyerek néha a megrugta, vagy ha szoptattam és úgy lekönyököltem, sőt segített mikor a gyereket öltöztettem fel a meleg ruhába, vagy mikor már beálltunk a helyunkre és pakolászni lehetett.

Összességében nem volt nehéz, de újra nem csinálnám végig segítség nélkül.

2020. jan. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!