Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? A hordozó...

Melyik a jobb? A hordozó kendő, vagy a kenguru?

Figyelt kérdés
Most 3 hós a babám, de már 8 kg...szerintetek?
2008. nov. 20. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

kengurut addig nem lehet hasznalni ahogy tudom, amig nem ül, bar sok kenguru weboldalan 3 honapot irnak, szoval nem tudom mi az igazsag.

a hordozokendo nagyon jo, mindenki dicseri, sajnos en nem tudom majd, merem e majd beletenni a babóm, ugyhogy én keresek valamit a kettő között :D

2008. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kenguru van, de az csak 10 kg- ig használható. Nekem a fiam most 6.5 kg és hát elég megterhelő cipelni. Meg most jönnek a hidegek és még az a sok ruha épphogy összeéri.Szerintem inkább csak kocsiba vidd.
2008. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a hordozókendőt ajánlanám, többféleképpen bele lehet rakni, és nem is olyan bonyolult a felkötése, nekem 1 nap után sikerült. Csak ajánlani tudom. Ha lehet a leghosszabbat vedd meg mert azt a hátadra is tudod majd kötni, ha nagyobb a bébid és nem lesz olyan megterhelő cipelni mint elöl. És imádják a babák. Mi újonnan Nandut vettünk a legnagyobbat és 6000ft volt. A legolcsóbb használt kenguru is drágább, és semmivel nem tud többet.
2008. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kengurunk van chicco és újszülöttkortól lehetNE használni a gyártó szerint, az eladó szerint pedig , ha erősebb a baba 2 hós korától rövidebb sétához lehet. A kendős dolgot nem értem , mert abban is ugyanolyan nehéz mint a kenguruban.

A kendő nekem nem tűnik olyan stabilnak és meg is kell tanulni hozzá a cipelést. Szerintem a kendősök nem gondoltak az anyukák gerincoszlopára és derekára sem-egyáltalán nincs tartása.

De ez csak szerintem.

2008. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk kengurunk van, szeret benne nézelődni a kicsi. Azért döntöttünk ez mellett, mert az apukája hurcolja ha mindketten vele megyünk és ő hogy nézne ki kendővel:)

De tényleg nagyon jó.

2008. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont, hogy a kendő az amiben a legkevésbé fájdul meg a mama háta. és a "kendősök" már több száz éve kapálnak a gyerekükkel az oldalukon, és a hátukon.
2008. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!