Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttemnek mi lenne az...

Újszülöttemnek mi lenne az alkalmas hordozó eszköz? Milyen kenguru, vagy más lenne jó?

Figyelt kérdés

sziasztok! a kislányomat magamon szeretném hordozni, mivel a babakocsit -egyelőre- a bátyja foglalja el, de nem tudom mi lenne az alkalmas eszköz erre.

Kendőt semmiképp sem szeretnék, mert számomra bonyolult megkötni, utcán nem tudom fölrakni. Mivel itthonról úgy tudunk elmenni, hogy Apa kocsival elvisz vmeddig, majd gyalogolunk. Szóval az autóban bébihordóban csücsül, majd magamra kell valahogy aplikálnom a gyereket - ezért vagyok tanácstalan. Talán valamilyen fektethetős kenguru, vagy mei-tai lenne jó?

Kérlek, adjatok tanácsot! Köszönöm szépen!


2010. jan. 22. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
[link] ilyesmi?
2010. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nahát! ilyenről még nem is hallottam! de nagyon jónak tűnik! Köszönöm!

Várom még az ötleteket és a véleményeket erről a linkelt erszénykéről!

2010. jan. 22. 14:51
 3/20 anonim ***** válasza:

első vagyok, még ilyen is létezik:

[link]

2010. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Unokahúgomnak olyasmi van, mint az első linken van, csak zippzárral záródik. A 3 hetes kislányát ő is sokat hordozza ebben, mert a bátyja csak most lesz 2 éves...
2010. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, előre nagyon egyszerű a babát felkötni bárhol és nagyon jókat alszik benne.

2010. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

első vagyok. ebbe újszülöttet? dehát nem tartja még a fejét. szerintem ez még nem való egy újszülöttnek.

maga a gyártó is később ajánlja:


"A Mei-Tai speciális kötéstechnikával használható ugyan újszülött kortól, de közel sem mondható ideálisnak az első hónapokra . Nem öleli olyan szorosan körbe a babát, mint egy hordozókendő, így kellő gyakorlat híján, nagyobb a rosszul megválasztott hordozótechnika esélye. Ha jól kötöd meg, kiesni biztosan nem fog, de nem olyan otthonos és kényelmes Neki, mint egy kendőben. Mi 3-4 hónapos kortól ajánljuk, ettől a kortól kezdve kényelmes és biztonságos mind a hordozónak, mind a hordozottnak. Felső kor- és súlyhatára nincsen, gyakorlatilag amígy a gyekőc igényli, hordozójának is kényelmes viselet lesz a Mei-Tai hordozó."

2010. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én semmilyen hordozóba nem raknám 3 hónapos korig.
2010. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hát, köszönjük a segítséget! :)))
2010. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15:35-nek: a fejét nem is kell tartania, mivel ha előre kötöd fel akkor a mellkasodra hajtja a bukisját. Nem tudom bármelyik kendő mennyivel jobban tartja a baba fejét vagy erősíti a csípőjét. Nekem személy szerint nem tetszik, ahogy a kendőbe be vannak szorítva. Ja és képzelj el rá még egy overall-t is.
2010. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15:35ös vagyok, igazad lehet, biztos a gyártó hülye.
2010. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!