Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kisfiam gyakran nyitott...

2 éves kisfiam gyakran nyitott szájjal alszik, ha pedig náthás akkor rettenetesen horkol. Pici korában megállapították, hogy szűk az orrjárata. Mit lehet ezzel tenni? Félek elvinni az orvoshoz, de sajnálom, mert éjjel emiatt sokat szenved.

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 09:20
 1/6 yuda ***** válasza:
26%

félre ne érts,de te vagy az anyja nem?

akkor meg?


szereted a gyereked,meg jót akarsz neki,meg sajnálod is-de hogy orvoshoz vidd az már nem megy? hadd szenvedjen még nem igaz?!


nem értem!


indulj azonnal az orvoshoz...

2008. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha te is átélted volna velünk azt az 5 hét kórházat 3 hónaposan amit mi, akkor lehet hogy egy kicsit empatikusabban állnál a kérdéshez.A fiam retteg a kórháztól, orvostól...

Amúgy eddig se a védőnő, se az orvos nem találta kórosnak, csak én aggódom.Ha nem érdekelne a dolog, fel se tettem volna a kérdést.

2008. nov. 20. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mege´rtelek,hogy félsz,de a fiad nyugodt alvása elöbbre való.

Csinálj idöpontot,e´s vidd orvoshoz.Vigyél a fiadnak játékot,ha kell kis e´dességet(túrórudi).

Ha már most nagyon horkol,akkor mi lesz vele ha felnöl.Gondolj bele.

A fejlödéséhez szüksége van nyugodt alvásra,azt meg csak úgy tud,ha biztosítva van neki a testi lelki ege´szse´g.

Hívd fel az orvost,aztán......

2008. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 yuda ***** válasza:
0%

3 hónaposan átélt egy nagy traumát a gyerek?...azóta meg fél az orvostól?


én meg szandokán vagyok! elhiszed?

...ez nem a mondjunk nagyot,úgyis elhiszik oldal.


teljesen mindegy milyen traumán esett át a gyerek...,és az is,milyen tapasztalataitok voltak eddig,de akkor is el kell menned orvoshoz,ha szükséges..és újra ..és újra...amikor szükséges.nem malmozhatsz otthon!

embereld meg magad és légy végre felelősségteljes anya!

2008. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves hozzászólásodat!

Igen, 3 hónaposan vesegyulldás miatt feküdtünk kórházban , majd 5 hónaposan ismét -veleszületett vesebetegség miatt. Mind a kétszer napi 4 vénás injekciót kapott hol a kezébe, hol a bokájába , könyökhajlatába stb., beültetett kanülön át, amit 1-2 naponta cseréltek, mert olyan gyengék a vénái.Teljesen összeszurkálták. Azóta is folyamatosan kezelés alatt áll.

Én se hittem, de emlékszik, persze nem úgy ahogy mi, csak az érzésekre, szagokra, fehér köpenyes emberekre, akik "bántották".

Egy sima testsúly és magasság mérést se lehet nála megcsinálni, mert úgy kapaszkodik belém, és ordít, hogy képtelenség rólam leszedni.Mindenkitől fél, aki hozzá akar nyúlni...

Ezt a orr problémát nem hiszem, hogy gyógyszeresen lehet kezelni, úgyhogy gondolom kórház és műtét vár ránk.

Egy "nagyotmondó anyuka"

2008. nov. 21. 08:16
 6/6 A kérdező kommentje:
...és a kérdésemet azért tettem fel, mert reméltem, hogy hasonló cipőben járó anyukák elmondják majd a tapasztalataikat.
2008. nov. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!