Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit nez ratok a babatok 7...

Mennyit nez ratok a babatok 7 honaposan?

Figyelt kérdés
Ugy erzem nagyon kevessuer veszi fel velem a szemkontaktust es nagyon rovid ideig tartja. Minden mas jobban erdekli. Ha jatszik akkor abbol lehtetlenseg kizokkenteni

2020. febr. 10. 21:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hat es akkor hadd tegyem hozza h 2 eves koraig nem beszelt… egy arco szot se. Babanyelven karattyolt de egy darab ertelmes szava nem volt. Bar akkor mar nem aggodtam ezen az autizmus dolgon mert akkor mar a napnal is vilagosabb volt h nem autista mert minden ertett es mindent elmutogatott. De egyebkent a mai napig nehezen nyilik meg idegenek elott kell neki ido mig feloldodik es nem az a vesedig nezos tipus. Egyszeruen mas tipus volt mint amire szamit az ember alapjaraton, azota van testvere es o teljesen mas. Tenyleg eg es fold a kulonbseg. De teljesen egeszseges mindketto es csak ez szamit:) enis annyi hulye youtube videot megneztem. Azt tanacsolom ne tedd, engedd meg neki h olyan legyen amilyen mert oriasi nagy valoszinuseggel nem autista. Nagyon ra lehet erre porogni hidd el tudom en is tobkrementem benne par honapra😅 amugy meg ha ah akkor se tudsz mit csinalni. Inkabb csak szeresd es hidd el h semmi baja:)
2023. júl. 5. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!