Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

4 hetes babám sokat akar szopizni, mikor már be aludt le teszem és nem sok időre rá fel ébred... anyatejes és vagy nem elég neki a tej pedig ömlik belőlem vagy a hasa fáj mivel sokat szeret enni egy etetés idő van hogy el tart több mint egy óráig mert be alszik közben...

ilyen tünetek vannak : nyöszörög, ha le teszem nem jó neki semmi, kalimpál a kezével jobban de van hogy a lábával is, a hasa elég hangosan dolgozik. kakálni tud sőt még elég sok kakis pelus van

adom neki az espumisant védőnő javaslatára de nem akar javulni a helyzet

volt már valaki így?

ja és a 3 órákat nem alussza végig kb fél óra és fel kel este se sokat alszik


2020. febr. 12. 10:49
 1/3 A kérdező kommentje:
a kakája most sárga de van mikor zöld színű
2020. febr. 12. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Bealszik így nincs böfiztetve. Túl is eheti magát ilyenkor.
2020. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlen mondják negyedik trimeszternek. Az én babám majdnem 4 hónapos koráig órás szopizásokat rendezett. Minden alkalommal. Aludni 2 hetes kora óta nem nagyon alszik nappal. Lassan 6 hónapos és össz kb 1,5 órát ha alszik nappal. Kitartás ez is elmúlik egyszer. Mikor majd minden érdekli akkor, gyorsan el fogja intézni.

A hasfájáson is leginkább az idő segít. Én is adtam neki mindent. Tornáztatta, massziroztam. Egyszercsak megszűnt magától.

2020. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!