Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ilyen sírós az...

Linett26 kérdése:

Normális, hogy ilyen sírós az 1 évesem?

Figyelt kérdés
Most múlt 1 éves a kislanyom, az utobbi időben egesz nap ordít. Arra is gondoltam, hogy lehet atom fáradt.. Még sosem aludta át az éjszakát, egész éjjel mászik, túr, sír.. Szinte fel óránként kel.. Nagyon fáradt vagyok, nincs idő a másik kettőre (ők nagyobbak) mert minden időmet vele kell legyek.. Ha sétálunk (babakocsival) kicsit megallunk már üvölt.. Nagyon nehezen viselem,végtelenül szomorú vagyok..
2020. febr. 12. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön a foga véletlenül?
2020. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 2 evesen is ilyen...... bar azert lassan már egyre jobban elvan, de nagyon nehez eset. Tesóival fényévekkel könnyebb volt. Azzal vígasztalom magam, hogy nagyon ertelmes es ezert igenyli a sok foglalkozást. Nehezít, hogy még nem beszél.
2020. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
10 foga van már, de jelenleg nem latom, hogy jönne.. De lehet..
2020. febr. 12. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a foga miatt nem sírna állandóan. Nappal alszik rendesen?

Az enyém is ilyen volt kb. 10 hónapig, most már sokkal könnyebb. Most 15 hónapos.

Nappal már jól elvan, de az éjszakáink ugyanolyanok mint a tiétek. De nekem csak ő van, így jóval egyszerűbb, mintha lenne még kettő.

Sajnos nem tudsz mi

2020. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni szerintem. Idővel jobb lesz.
2020. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nappal változó, de általában kétszer fél órát, vagy egyszer 1 órát alszik..
2020. febr. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!