Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az egyébkén...

Miért van az, hogy az egyébként mindig mosolygós fél évesem állandóan sír az anyós kezében? Senki másnál nem sír.

Figyelt kérdés
Rosszul fogja, vagy mi lehet? Egyedül náluk van az, hogy kb fél óra múlva már annyira sír, hogy még én sem tudom megvígasztalni, csak ha elmegyünk, akkor hagyja abba.
2019. júl. 23. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyámnál és anyosnál is egyarant csinálja a kisebb 4hós kora óta. Most6 hós, már enyhül. Mondjuk én meg tudom nyugtatni, h visszaveszem.
2019. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez eltartott egy éves koráig, akit 1 hétnél ritkábban látott annál üvöltött keservesen, vígasztalhatatlanul.

Csúcspont az a dédiék voltak, volt hogy szegény dédi fél órát mászkált ki-be a helyiségből de nem segített.

Ma már 3 éves imádja a dédit, magyarázd el anyósnak hogy óvatosan közelítsen hozzá, akár 5-10 percet várjatok míg megszokja a jelenlétét.

Kisfiam mai napig utálja ha letámadják, neki nagyon fontos volt hogy lassan közelítsenek hozzá nem rögtön felkapják és összeszorongassákl.

2019. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2 válaszolóhoz csatlakoznék.Nálunk kb másfél éves kora körül kezdte el igazán megszeretni a nagyszülőket.Anyu volt nagyon ,,nyomulós" mindig és rendszeresen kiborította a gyereket vele.Ha hagytuk, hogy megfigyelje,megszokja őket negyed óra 20 perc után már nem volt gond, de ha azonnal puszilgatni meg szeretgetni akarták attól falra mászott.
2019. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos ráragasztottad a gyerekre is az anyósutálatodat....másképp fel se tettél volna egy ilyen kérdést.
2019. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Persze utolsó!nyílvàn te is egy "jó" anyós vagy aki mindent jobban tud a gyerekről mint a sajàt anyja!
2019. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg egy 8 évessel és egy magzattal kicsit nehéz beleképzelnem magam az anyós szerepbe de ami késik nem múlik...
2019. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem utálom anyóst, csak érdekes, mert az apósnál mindig elvan, pedig mindketten azonnal letámadják, ha megyünk. Kb fél, max 1 óra után viszont ordít már az apósnál is, mintha nem szeretne annyira abban a lakásban, vagy nem tudom, mert csak ott csinálja, az én szüleimnél sosem sír, sem másoknál.
2019. júl. 23. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!