Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha az apja mindenár...

Mit tegyek ha az apja mindenáron a saját utónevét akarja adni a közös kisfiunknak? Állandó vitázás lesz belőle ha feljön a téma.

Figyelt kérdés
Ahányszor feljön a téma csak azt fujja, hogy nem érdekli mert őt, az apukáját és a nagyapját is így hívták és a fia is ez lesz?(Károly) engem meg se hallgat. Mondtam akkor legyen még1 neve is ahogy majd en fogom hívni de azt mondta ki se találjam hogy mindketten máshogy hívjuk majd... nem akarom megsérteni mert annyira fontos neki de közben meg szétvet az ideg hogy nem érdekli eggyaltalan a véleményem... mit lehet ilyen helyzetben tenni?

2020. febr. 16. 22:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak én tettem volna fel a kérdést, még a Károly is stimmel :D mi még nem döntöttük el, mert csak most lettem terhes, de régebben beszéltünk róla hogy ő is ezt akarja mert már nem tudom hány generáció óta Károly. Mondom jó de nekem ez a név nem tetszik és kész. Először eléggé besértődött ezen de aztán megnyugodott és szerintem hajlandó a kompromisszumra, bár mostanában nem hoztam fel a témát. Mindenesetre közös döntés kell hogy legyen. Én pl azt se akarom hogy két keresztneve legyen.
2020. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!