Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptál már beszólást amiatt,...

Kaptál már beszólást amiatt, hogy tápszeres a gyereked? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Csak azt hogy "mindenki tud szoptatni, aki akar" .... mondjuk nem izgat, 2.gyerek, azért ilyenkor már edzettebb az ember.En tudom, hogy mi az igazság, hogy szerettem vola...és nekem ez elég.
2020. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább megjegyzést, mint beszólást, de azt elég sokat.

Sikerült elengednem a dolgot, senkinek semmi köze hozzá és fingjuk sincs a dolgainkról.

2020. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"én sokkal vékonyabb voltam mégis tudtam"

"ekkora mellekkel nem igaz hogy nem tudtál volna szoptatni"

2020. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

A sógornőm, akinek már terhesen is folyt a tej a melléből és szülést követő második nap lefejt vagy 3 decit, megjegyezte, hogy sebaj, legközelebb majd jobban csinálom.


Hát kösz, végülis csak hónapokon át küzdöttem, hogy legalább napi 100 ml meglegyen...

2020. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Én sem kaptam konkrét beszólást, ellenben rosszindulatú megjegyzéseket igen. Az anyósom sajnos azt hiszi hogy a tápszer valami ördögtől való dolog, és hogy csak lustaságból nem szoptat akinek a babája tápszeres..a végén én már csak röhögtem rajta.

Egyébként nekem a 12.hétig sikerült szoptatni, de addig sokat szenvedtünk vele. Nekem ez az egész mizéria annyira elvette a kedvem, hogy félek a második babánál már kedvem sem lenne hozzá, olyan rossz élmény volt ez.

Amúgy én ezért sose szóltam és nem is szólnék be senkinek..elég gáz vilàgban élünk, hogy itt tartunk és a frissen szült anyukáknak ilyeneket kell elviselnie.

2020. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
En is megkaptam hogy majd beteg lesz. Barmi baja volt,anyam ravagta ,"mert nem szoptattal". Nem volt mit sajna es visitott rajta.
2020. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Nalam próbálkoztak, de 1 pillanat alatt helyreraktam az illetőt. Én nem szoptattam saját döntésből, megvolt rá az okom, ez most lényegtelen.

Ezt nem is kötöttem senki orrára, hisz magánügy, de egyszer összefutottam egy kolléganőmmel, aki úgy kérdezett rá a dologra, hogy a válaszomból egyből lejött, hogy nem szoptatok. Mire ő kerekedett szemmel, hogy "Micsodaaaa, 2 hónapos a babám és már nem szopik??". Én így néztem, hogy most ez komoly..? De olyan megvetően mondta és forgatta a szemét, hogy igazán megerőltethettem volna magam. Na több se kellett, egyből leállítottam, hogy tudja már mibe ütheti bele az orrát és mibe nem. Mondtam, hogy nem már, hanem egyáltalán nem szoptattam és ő az utolsó ember, akinek ehhez bármi köze is volna, majd sarkon fordultam és eljöttem. Azóta bárki is próbálna okoskodni a szoptatásról, rögtön lezárom a témát azzal a jeligével, hogy "Köszi, de ez az én magánügyem, nincs szükségem tanácsra."

2020. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

"Mindenki tud szoptatni, aki akar"

"Túl korán feladtad"

"Ekkora mellel siman szoptathattál volna"

"Nekem 2 hos volt a gyerekem, mikor visszajött a tejem

"Szegény gyerek"

"Nem baj, majd a következőt"

Volt egy pár, de elengedtem a fülem mellett.

2020. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

"lett volna még tejed"

"direkt elapasztottad"

"beteges lesz a gyereked ha nem kap anyatejet"

2020. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!