Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás anyukák, ti tervezt...

Első babás anyukák, ti terveztek visszamenni dolgozni a második gyerkőc előtt? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Naná. Érdekes is lenne nem visszamenni, amikor legalább 2-3 év korkulonbseget akarunk.
2017. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
nem szeretnék.
2017. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1-es, ezt nem értem hogy érdekes lenne...Sokan maradnak gyesig is otthon a gyerekkel, ami 3 éves korig jár.
2017. jan. 29. 19:10
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Visszamentem. Nem akartunk kis korkulonbseget. Uj helyen kezdtem, feltornaztam magam, anyagilag szuperul helyrejottunk, lett egy jo karrierem es egy okos ovisom akinek most jon a kistesoja.


Ket pici utan nehezebb lett volna visszamenni (tobb kieses also hangon....), osszes kis korkulonbseges anyuka ismerosomnel a kicsire igenis kevesebb ido jut/jutott a pici mellett. Szoval igy gondoltam helyesnek, es most hogy 4 ev munka utan ismet babat varok ugy erzem ez a megerdemelt pihenes es boldogsag :) Pont mint elsonel :) Mig ezzel ellentetben kis korkulonbseges anyukak nagy resze sajnis idegileg kivan, nulla impulzus eri 4-5 eve otthon, turelmetlenebb a 2-3 majdnem egykoru gyerekhez.

2017. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogok visszamenni, mert 1-2 év múlva szeretnénk tesót.
2017. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Visszamentem. Egyrészt 4-5 év korkulonbseget akartunk. Másrészt a férjem akart gyeden lenni, a fiunk első születésnapja előtt cseréltünk. Így a férjem alma is teljesült és anyagilag is jobban jártunk.
2017. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Én se tervezek majd visszamenni 2 gyerek között jelenleg 12 órázok de utána biztos nem fogok tudni így dolgozni.
2017. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
21 hónapos volt a gyerkőc, amikor visszamentem dolgozni. Volt egészségügyi problémám is, ami miatt várni szerettünk volna, emellett nekem hiányzott az aktív szellemi munka, harmadrészt nem szerettem volna a túlélésre játszani 2 kisgyerek mellett, mint a legtöbb ismerős.
2017. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Visszamegyek melózni.

Egyébként is nagyobb korkülönbséget terveztünk.

Na meg mostmár kezdjük felélni a tartalékainkat.

És nekem is hiányzik már hogy felnőtt társaságban legyek!

2017. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
22 hónapos a fiam. Nem tudom mi lesz, se visszamenni nincs kedvem, se szülni. Saját vállalkozást szeretnék igazából. Mi kis kor különbséget akartunk, de olyan rossz élményeim vannak az első terhességel kapcsolatban, hogy egyelőre nem bírnék még egy gyereket elképzelni. Épp csak kezdek magamra találni....
2017. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!