Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A betétes rugit ilyen melegben...

A betétes rugit ilyen melegben is éjjel nappal ráteszitek a babára?

Figyelt kérdés
Már 4 hete hordja a kislányom,ebben a melegben is,bár estefelé leveszem neki fürdés előtt 1 órával,illetve utána még kicsit pucérkodik.Gondolom ennyivel nem ártok neki ugye?Akik használnak ilyet mindig rajta van a babátokon?
2010. júl. 23. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

mi 2 hete terpeszpelusozunk.sajnálom a fiam,de ha muszáj,akkor hordani kell!Én ruha fölé adom neki,így minden pelenkázásnál ruhacsere.mert kicsit megizzad.így egy napra van 3 váltás ruha(napozó,kantáros nacik)


én a helyedben ráadnám,de se alá se fölé semmit

2010. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze hordja az én babám is,csak azt kérdeztem hogy igy estefelé ha kicsit pucérkodik,akkor ugye nem adom rá,azzal is ártok neki?Én ebben a melegben csak pelust,a rugit,és egy kis pólót,kis ruhát adok rá,vagy van hogy csak a pelus és a rugi van rajta.
2010. júl. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!