Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pont egy éve ilyenkor lett...

Pont egy éve ilyenkor lett pozitív a tesztem. Az ágyában alszik a 4 és fél hónapos kislányom! Nagyon jó visszagondolni az akkori örömre! Van itt még más is akinek ez eszébe jutott?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szívesen gondolok vissza rá, főleg azért, mert az a napja az évben triplán emlékezetes: először aznap jöttünk össze a párommal, rá egy évre pont aznap kérte meg a kezem, és rá mégegy évre pont aznap teszteltem először pozitívat... nem volt tudatos :o) Így jött ki.
2010. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony!! Az én tesztem 1-2 hete lett pozitv, szintén egy éve. Ő most a mi ágyunkban fekszik, de a teszt még itt van a polcon! Hihetetlen! :)) És egy év múlva milyen nagy lesz!


Jó babázást!

2010. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:) Az en tesztem tavaly junius 12-en lett pozitiv es majus 30-13-en fogant a kisfiam. :) Lassan 6 honapos a kis draga. Meg alszik (nagyon jo alvo). En is szivesen gondolok vissza az akkori oromre. Emlekszem, hogy nagyon halvany volt a csikom. Nezegettem mindenhol: termeszetes fenynel, lampanal, arnyekba, napon.... Nagy volt a boldogsag. Olyan hihetetlen, hogy bennem fejlodott es not az en pici fiam. :)
2010. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
08:49-es vagyok, bocsi nem: majus 30-13-en, hanem majus 30-31. :)
2010. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap arra gondoltam vissza, hogy pont egy éve indították a szülésemet és már mennyire vártam hogy megszülessen a kincsem. Ma is erre gondolok. Holnap meg majd elsírom magam újra mint akkor mikor először meghallottam azt a kis szörcsögő hangját ahogy levegő után kapkod. Meg amikor először meg láttam! Hát az valami fantasztikus volt. Azóta is olyan büszke vagyok!!! Imádom.
2010. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy éve, és egy hónapja lesz hétfőn, hogy pozitívat teszteltem. Nem is reméltem, hogy terhes vagyok, csak költöztettük a barátainkat, és biztos, ami biztos megcsináltam!!! Március 3-án született meg. Lassan öt hónapos csoda!!! Imádom!!! A teszt, és azóta sok minden más emlék itt lapul a dobozkájában :D

Mindenkinek jó babázást, szép napokat, jó egészséget :D

2010. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kicsi lányom ma éppen 3 hónapos. Már nagyon vártuk őt, mert már kétszer elvetéltem 8 hetes koromban, de erre a pici lánykára érdemes volt ennyit várni és szenvedni. A szülés sem volt olyan szörnyű, mint ahogy mondják. Ja és a tesztem is megvan még, és csak nagyítóval lehetett látni a csíkot.

Egy boldog anyuka!

2010. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 3 hónapos a lányom,tavaly augusztusban teszteltem pozitívat(kétszer is,biztos,ami biztos),elraktam őket....én akkor sírtam örömömben,mert már két éve próbálkoztunk.....:)Imádom,egy kis tündér....még mindig hihetetlen,hogy ő mi kisbabánk..:)
2010. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!