Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos anyatejes babám nem...

1 hónapos anyatejes babám nem tud pukizni napok óta, kaka az van de az is ritkán Mit csináljak hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Ügyeleten azt mondták tele van gázzal a pocija ezért is erőlködik nyomja de semmi ritkán jön kaka. Feszíti magát, nyög látszik hogy szenved annyira rossz látni, büfi közben is nyöszög sokat és nem tud rendesen aludni vagy ha alszik fel ébreszti mindig a sok gáz


Szélcső, biogaia, grape water, colief cseppet használok de még semmi a coliefet tegnap este óta használjuk várom a csodát


2020. febr. 26. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasmasszírozás, tornáztatás ami nekem még bevált. A neten találsz jó módszereket. Nagyokat pukizott miután megcsavargattam :)
2020. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj neki esmumisant, itass vele édeskömény teát
2020. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt próbáltam az espumisant még rosszabb lett tőle
2020. febr. 26. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Mecsek baba teátol az én lányom egész nap pukizgat.Fektesd hanyattvés tologasd fel a lábát.Meg vegyél meggymag párnát(rossmannba van) az is ellazítja.Nekünk ezek váltak be.A biogaia sz@rt nem ér és drága is!
2020. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ilyen pici babának szerintem még ne addj teát. Nálunk is a láb tornáztatás + pocak simi vált be. A szélcsövel vigyázni kell, mert a gyerekorvosunk szerint könnyen sérülést lehet okozni vele a kis popójában.
2020. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolso a mecsek tea kamilla és édeskömény keveréke.Direkt babáknak.Természetesen cukor nem kell bele.
2020. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
A nemzetközi ajánlás pedig 6 hónapos korig kizárólagosan anyatejet ajánl, semmi víz, semmi tea. Nyilván tapszeres baba esetén pedig csak tápszer.
2020. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ekkora hulyeséget utolsó!
2020. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!