Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a "csajom" meg "szerelme...

Mi ez a "csajom" meg "szerelmem"-ezés?

Figyelt kérdés
Anyukák nem érzitek cikinek?
2020. febr. 28. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem divat. 🤔
2020. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mármint a saját gyerekének mondja valaki? Elég érdekes. Még a szerelmem határ eset egy pici baba esetében, de a csajom az nagyon fura. Még nem hallottam.
2020. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Kis szerelmemnek szoktam én is hívni a kisfiam, de csak kettőnk között.

Nem érzem cikinek, infantillis se vagyok, egyszerűen tényleg egy szerelemhez hasonló érzés amit iránta érzek.

2020. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Megint egy unatkozó kérdező... Nem mindegy neked, ki hogy nevezi a gyerekét?
2020. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy... Szerelme a fia, csaja a lánya apa a férje meg a többesszámban beszélés (x hónaposak vagyunk, jön a fogunk) stb. El kell tudni vonatkoztatni.Te választod meg hogy elolvasod-e, meghallgatod-e azt aki így fejezi ki magát

Én se értek vele egyet, nem is használom ezeket de nem foglalkozom vele. De ha pl valamelyik harmincas nő apázik akkor félreértés esetén lehet megkérdezném hogy az édesapjára vagy a párjára gondol-e.

Ennyi

2020. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én nem használom, mert a szerelem nekem egy heves, szexuális jellegű érzés, a gyerekem iránt nem érzek ilyesmit. A férjem iránt érzem. De őt is a nevén szólítom.

Nem kell vele foglalkozni, hadd mondják.

2020. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Hát én is kis szerelmemnek nevezem a fiam itthon. A férjem meg apu a gyerek előtt. Ha másnak mondom akkor párom, férjem.

Nem értem egyeseket miért zavar, más hogy hívja a gyerekét. Nyilván ha így tesz akkor ő nem érzi cikinek. Ha annam érezné nem tenné

2020. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén szólva nekem is elég fura, de szerencsére a környezetemben nem találkoztam ilyennel. De ha találkoztam volna sem foglalkoznék vele, bármennyire irritáló. Előttem írták a többes számban beszélést, az is zavaró számomra. Meg az "apázás". Abból egyszer majdnem elég kellemetlen helyzetbe kerültünk. Egy új kolléganőm (40 év körüli) mindig avval jött, hogy "apa így, apa úgy", komolyan nem értettem, miért beszél állandóan az apjáról. Egyszer avval jött reggel, hogy "apa" csinálta a reggelijét. Végképp nem értettem, miért kell egy ennyi idős nőnek reggelit csinálni az apjának. Ráadásul nem is velük élt. Már majdnem rákérdeztem, hogy hogy is van ez, de aztán leseett, hogy a férjét hívja így. Ezt csak példának írom le, hogy ez így elég félreérthető lehet. Ugyanúgy a "szerelmem" kifejezéssel is.
2020. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Én nem használom, és nem cikinek, hanem kellemetlennek érzem, ha ilyet olvasok vagy hallok valahol. És szerintem többeket zavar ez, mert itt is mindig kijavítják azt, aki ehhez hasonlót ír.

Vannak ennél cifrábbak is, amikor szexinek vagy kis kvának hívja a babáját, amikor benne még aztán semmi szexualitás nincs. A hányinger kap el az ilyenektől.

2020. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok semmi ilyet. Viszont ismerek olyat, aki a lánya születésekor felkiáltott, hogy "kis k.vánk lett!".... Szörnyű..
2020. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!