Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós lányomnak látszódik a...

Edus83 kérdése:

6hós lányomnak látszódik a foga vége, kicsi hegyes pötty, mikor bújik ki? És mikor lesz nyűgi? Eddig meg úsztuk annyira nem vészes.

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
He megúsztátok eddig , akkor valószínű ilyen is lesz!Az én kislányom sem volt nyűgös!Úgy vettem észre hogy a rágó fogai kibújtak hogy sírt valamiért, és akkor pillantottam meg a szájában!Azt hittem kenyér vagy valami van a szájába, benyúltam hogy kivegyem, és akkor éreztem hogy az a foga!
2010. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szuper jujj de boldog vagyok:)!!!Csak félek le harapja cicim:)
2010. júl. 24. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
nekünk innentől kb. 8-10 nap volt, míg teljesen kibújt a fogacska. szerintem nem lesz már nyűgös, ált. addig szoktak azok lenni, míg a fog áttöri az ínyüket
2010. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves koráig cicizett!Soha nem harapott meg!

(első válaszoló)

2010. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedem én is,bár csinálta kb 4napja kezdte,hogy e szorította ínye közéé ,hát csillagokat láttam:))
2010. júl. 24. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam múlt hétvégén volt 6 hónapos. A 6. fogát várjuk már harmadik hete. Az első 5 hipp-hopp kibújt, de ez most valahogy nem akaródzik áttöni az ínyét, pedig már két hete biztos fehérlik az ínye alatt. És ez viseli meg a legjobban, bár mi homeopátiával teszünk ellene - szerencsére hatásosan! Ő már az első fogacska megjelenése előtt három nappal nyügi volt, akkor még nem alkalmaztuk a homeot. Azóta meg folyamatosan jönnek.

Engem akkor harap, ha már csak cumizik a cicin, vagy bealszik, és megfeledkezik magától, szerencsére nem sűrűn van ilyen. De egy idő után érezni, amikor harapásra készül :).

Könnyű fogzást kívánok!

2010. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!