Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek jó alvó volt a babája...

Akinek jó alvó volt a babája meddig tartott?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz 2 hónapos a kislányom, és nagyon jól alszik nappal is meg az éjszakát is átalussza. Csak kíváncsi vagyok, hogy vajon ez már így marad. Reggel 6kor eszik (tápszeres kezdetektől) aztán másfél óra múlva vissza alszik a következő etetésig ami 10kor van utánna szintén fent van olyan másfél, két órát kicsit alszik aztán 14kor eszik, utána megint fent van kicsit aztán alvás, 18kor fürdés aztán evés, utánna megint fent van kicsi alvás és 22kor még eszik egyet aztán alvás reggelig.
2020. márc. 4. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mindhárom gyerekem jó alvó volt, nem ettek éjszaka. Ez nem is változott később sem. Csak akkor keltek fel éjjel, ha betegek voltak. De ilyenkor sem dajkálgattam őket éjjel állandóan.
2020. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4/4 átaludta 6 hetes korára az éjszakát, 3 hónapos koruktól 11-12 órát alszanak éjjel, megszakítás nélkül. Csak betegen kelnek, akkor természetesen ott vagyunk velük.
2020. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez a kérdés anno bennem is felmerült,mert olyan jókat aludt a fiam, napközben is, meg éjjel is és mindig attól féltem,hogy ez előbb-utobb megszűnik.

Most már 19 hónapos és még mindig jól alszik.

2020. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
2-6 hónapps koráig jól aludt. Azóta éjszaka 2-3x felkel :D 13 hónapos. De előbb utóbb úgyis jól fog aludni.
2020. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Akkor reménykedem, hogy így marad.
2020. márc. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!