Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokkal szeret/szere...

Milyen játékokkal szeret/szeretett játszani 1,5-2 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Fogalmunk sincs mit vegyük Húsvétra...

Ami jelenleg van neki: sátor, 100db labda benne 🙄 építőkocka, 4db nagy baba, sok sok plüss, formabedobó 2db, az a valami amire a karikákat pakolja, az ami olyan pohár szerűség nagyság szerint kell rakni, xilofon, kiskonyha, lábbal hajtható motor, ilyen kirakós szerűségek...


2020. márc. 8. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Májusban lesz két éves a lányunk! Mondjuk mi húsvétra nem szoktunk játékot adni,csokitojás és nyuszi..ennyi!

Amik vannak neki:

Játék konyha és kiegészítők,turmix,porszívó,fa képösszerakós,pénztárgép,zongora,asztal székekkel rajzoláshoz ( imádja,heti szinten veszem a szinezőket), kismotor,labdák,kint little tikes csúszda és pad,trambulin. És persze sok apró mütyürke!

2020. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi sem szoktunk húsvétra semmit venni, de én könyvet vennék a helyedben.

Az én 16 hós kisfiam imádja a kukucsos könyveket. Vagy a Hová búj a kiskutya, kiselefánt, kisnyuszi stb. sorozatot.

2020. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 20 hónapos lesz. Szeret nyomdázni, rajzolni (mágneses rajztáblára is), gyurmázunk együtt, épít, imádja a könyveket, a beszélő, zenélő játékokat, sokat labdázunk, lufizunk, buborékot fújok Neki, Ő meg kergeti, kint szeret homokozni, van sátra, labdamedencéje, mászóalagúttal összekötve, akkumulátoros autója, kismotorja, hintalova, szeret ragasztgatni a matricás albumba, mágneseket pakolni.

Eredetileg nem terveztem semmi nagy ajándékot Húsvétra, de most amúgy is szeretnénk kintre egy trambulint venni; úgyhogy az lesz majd az ajándék.

2020. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Homokozószett, könyv, gyurma, színesceruza/zsírkréta/aszfaltkréta.

Húsvétra mi nem veszünk játékot, max. egy plüssnyuszit.

2020. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesemnek van egy benti csúszdája is, azt nagyon szereti.
2020. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!