Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kislányom beverte...

16 hónapos kislányom beverte a fejet az ajtofelfabol kiallo vas darabba. Nem vettem észre nem sírt nagyon csak épp egy kicsit nyoszorgott. Oldalt a kis fejbubjat verte be. Vigyem orvoshoz vagy mentők?

Figyelt kérdés
A kezemben fogtam és ahogy nyitottam ki az ajtót. :/
2020. márc. 9. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj és mebgevett egy medvesajt alullfolia darabot ahogy a dedom etette. Ahh kivagyok
2020. márc. 9. 13:30
 2/9 A kérdező kommentje:
*megevett egy alufólia darabot
2020. márc. 9. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mentőt ne hívjál, az nem erre van.


Hívd fel a háziorvost, mondd el neki mi történt, majd ő megmondja, hogy be kell-e vinni valahova.

2020. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhivtam a doktornőt az asszisztense vette fel és azt mondta vissza hív ha konzultal a doktornővel ha baj van
2020. márc. 9. 13:36
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha kihivom a mentőket akkor gyomromosas lehez belőle?
2020. márc. 9. 13:37
 6/9 A kérdező kommentje:
*gyomormosas
2020. márc. 9. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Huu jol vigyáztok rá bakker
2020. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Mentőt ne hívj! Az nem taxi szolgálat!

Ha nagyon aggódsz vidd el orvoshoz. És vigyazz jobban rá!

2020. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire akarsz mentőt hívni? Hányszor fogja még beverni a fejét szerinted? Ha nem is sírt, akkor nem lehetett nagy ütés. Van bármi nyoma? vérzik, bedagadt? Ha nem akkor nem lehet nagy gond. Ha mégis úgy látod, hogy aluszékony, esetleg hány, akkor vidd orvoshoz. A medvesajt csomagolástól semmi baja nem lesz.
2020. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!