Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mamik volt valaki hasonló...

Mamik volt valaki hasonló helyzetbe? Tapasztalatra van szükségem, mert nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés
Egy hetes a babánk, első baba.Eléggé síros és mindent kipróbáltam de már nem tudom mit tegyek,volt valaki ugyan így,hogy sokat sírt a babája.Tudom egy hetes mit várok minden új ,összekell szoknunk.Inkább azt szeretném tudni,h.később jobb lesz? Annyira keservesen sír nincs szivem úgy hagyni pedig azt mondták hagyjam had sírjon,tébyleg ez a megoldás?,tejem van sőt rengeteg széklete minden rendben.Meg azt vettem észre nap közben azért szépen elalszik viszont az éjszakákkal küzdünk mint ha felcserélte volna.Akkor van jobban fennt.Ez változhat idővel?
2020. márc. 9. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon kicsi még rengeteget fog változni szinte minden hónapban más lesz... Ha keservesen sír és mindig akkor valami bibi lehet. Nem szabadna mindig sírni. Csak ha éges vagy fáj valami.. nézesd meg a babád!
2020. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen mindegy, ki mit mond. A józan eszedet kövesd. A gyermeked segítséget kér tőled. Nekem az egyetlen logikus megoldásnak az tűnik, ha a segítségére sietsz. Neked eszedbe jut több opció?

Könnyebb sosem lesz, csak más.

2020. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne hagyd sírni.
2020. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb soha nem lesz. Csak más. Változik ő is és te is. Megtanulsz olvasni a jelekből. De még akkor is lesz, hogy nem tudod mi a baj.

Ne hagyd sírni. Ha sír, akkor szüksége van valamire. Lehet, hogy csak a közelségedre. Az se tévesszen meg ha mondjuk egy órája cicizett. Tedd mellre nyugodtan. Bújjatok össze. Egyenlőre felejts el minden mást. Had szaladjon a lakás

2020. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4. trimeszter, olvass utána.
2020. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Á nem is tudnám úgy hagyni,hogy sírjon beleszakad a szivem.Akkor talán majd jobb lesz .Fasfájos nem lehet mert nem egész nap sír csak van,hogy olyan tanácstalan vagyok van aki azt mondta ismerőseim között ,h.megetették letették és aludt.Hát nálam nincs így ilyenkor meg azt érzem rosszul csinálok valamit.Szépen eszik,széklete van rendesen...Talán idővel rájövök.Cicire ráteszem,egy idő után elalszik rajtam,igazatok lehet csak a közelségre vágyik..Köszönöm.
2020. márc. 9. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja hagyd sírni az vajon hagyta a sajátját?! Idióták az ilyenek!

A babád nem viccből sír. Sok idő kell mire megfogod különböztetni a sírásait, de semmiképp se hagyd. Nagyon sok oka lehet,tapasztald ki és segíts neki.

2020. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt állítja, hogy az ő babája csak eszik, alszik, az bizony hazudik. Ilyen nincs. Nem létezik, hogy egy gyerek sosem sír. Az ilyenekkel ne is foglalkozz.
2020. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bőven van tejed, megpróbálhatsz a szoptatás előtt kifejni valamennyit. A mellből először viszonylag híg, magasabb cukortartalmú tej ürül, és egy egy hetes kisbaba még keveset szopik. Ha nagyobb arányban kapja ezt az összetételű tejet, fájhat tőle a hasa, és nem is lakik vele olyan jól, mint a később folydogáló relatíve magasabb zsírtartalmú tejtől.

Félre ne értsd, semmi baj nincs tejeddel, de ha tényleg jóval több van, mint amennyit most igényl a kicsi, egyszerűen megtelik a gyomra mielőtt a kalóriadúsabb tejhez jutna. Ettől még szépen gyarapodhat, de van baba, akinél ez állandó híg székletet, fokozott bélgáztermelődést és így hasfájást is okoz.

2020. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez egy nagyon jó ötlet nem gondoltam rá de mindenképp kipróbálom🙏
2020. márc. 11. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!