Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mamik volt valaki hasonló...

Mamik volt valaki hasonló helyzetbe? Tapasztalatra van szükségem, mert nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés
Egy hetes a babánk, első baba.Eléggé síros és mindent kipróbáltam de már nem tudom mit tegyek,volt valaki ugyan így,hogy sokat sírt a babája.Tudom egy hetes mit várok minden új ,összekell szoknunk.Inkább azt szeretném tudni,h.később jobb lesz? Annyira keservesen sír nincs szivem úgy hagyni pedig azt mondták hagyjam had sírjon,tébyleg ez a megoldás?,tejem van sőt rengeteg széklete minden rendben.Meg azt vettem észre nap közben azért szépen elalszik viszont az éjszakákkal küzdünk mint ha felcserélte volna.Akkor van jobban fennt.Ez változhat idővel?
2020. márc. 9. 15:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Esetleg a hordozast is megprobalhatjatok... Most a masodik babammal is eletmento! A nagyobbik lanyom, nagyon siros volt, remalom esti altatassal... Mikor eloszor kotottem fel, szinte azonnal elaludt! Proba szerencse! :)
2020. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!