Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 hónapos fiam, egész nap sikít, de úgy melyről jövő, éles, sikítá, főleg, ha unatkozik. Etetőszékben, míg kávézom, vagy ha a habtapin van. Persze a sok játék neki csak pár percig jó, utána unja a banánt.

Mit tehetnék? Nem akarom egész nap cipelni, szeretnék újra csendben kávézni. Eddig szépen elvolt míg reggeliztem, most végig sikítja.

2 3 hete már tuti tart.

Felkeles után mindig ott van a nagy ágyon, eddig jól elvoltunk meg 20 30 percig, most végig sikít ha épp nem játszik.

Beszélni (baba beszéd) azt nem szokott, egyszerűen fáj mindennap a fejem, és reggel már sírni tudnék, h miért?

Játszom vele, foglalkozom vele, vannak játékai.

Tvt nem nézhet mondjuk, telefont sem engedem. Nagyon ritkán a duck tv.t nézhet telefonon, de nem köti le már az sem hála.

Próbáltam erejesen raszolni, próbálok most már 2 napja rá se nézni ilyenkor. Kedvesen kérni, mondani neki, h ne csinálja.

Szerintetek?

Köszönöm


2020. márc. 17. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Szegény gyerek. Még most add örökbe, ha a csendes kávézás ekkora preferencia.

Tudod, miért?

Mert minden sikítozós, hörgős, nyüszögős hangpróbálgatás ellenére EZ a legcsendesebb időszak a gyereknevelésben.

Majd ha dackorszakos lesz, mit csinálsz? Kivágod az ablakon?

2020. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Zajszuro vezetek nelkuli fulhallgato, annak hianyaban fuldugo. Mindent nem zar ki, de tompitja annyira, hogy elviselhetobb legyen. Ez nem az az idoszak, amikor egy csendes kave mellett toltodhetsz, en is a csendben tudok feltoltodni, megnyugodni, 4 eves extrovertalt a nagy, 4 honapos a kicsi... ez van.
2020. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azt szerették volna megfogalmazni az előttem szólók, és igazuk is van, hogy ez sajnos egy ilyen időszak. Nem fog örökké tartani.


Lassan elkezd stabilan helyváltoztatást végezni, akkor jobban le fogja magát kötni. Mondjuk a szekrények kipakolásával, átrendezésével és majd keresheted a bugyijaidat :)

2020. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: se nem vagy kedves, se nem vagy vicces. Ezt még gyakorold.


Második: kitartást neked is :)


Harmadik: köszönöm!!

2020. márc. 17. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Se kedves, se vicces nem szándékoztam lenni, komolyan írtam. ;)
2020. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!